تاخیر در برگزاری انتخابات به بسکتبال لطمه می‌زند

0
41

به گزارش وانانیوز، 

مصطفی هاشمی در مورد برگزاری انتخابات بسکتبال و اینکه احتما دارد به تاخیر بیفتد، گفت: با شرایطی که در حال حاضر وجود دارد، هرچه در برگزاری انتخابات تاخیر به وجود بیاید، بسکتبال لطمه می‌خورد. خواهش من از مسئولان این است که تمهیداتی را در نظر بگیرند که انتخابات در زمان مقرر برگزار شود و این رشته به مسیر خود ادامه دهد.

سرمربی تیم ملی بسکتبال ادامه داد: ما جزو خانواده بسکتبال و وابسته به آن هستیم و هرچه این رشته نمود بیشتری در جامعه داشته و مسیر پیشرفت را ادامه دهد، ما هم خوشحال خواهیم شد. بسکتبال ورزش مهمی است و مخاطبان زیادی دارد، امیدوارم با انجام به موقع انتخابات هجمه ها هم تمام شود. 

وی در مورد شیوه برگزاری بازی‌های لیگ برتر گفت: این تصمیم به خاطر زیاد شدن بازی‌ها بود و فرمت های زیادی برای این کار وجود دارد، اما بهترین تصمیم این است که برای فصل بعد یک کارگروهی فنی تشکیل و یک برنامه مدون برای حداقل ۴ سال طرح ریزی شود و روند ثابتی داشته باشد و به باشگاه‌ها هم اعلام شود. در این صورت باشگاه‌ها و مدیران آنها نیز تکلیف خود را می‌دانند و حضور بهتری می‌توانند داشته باشند.

سرمربی مهرام ادامه داد: این کار به باشگاه‌ها و مدیران آنها کمک می‌کند که بدانند با چه ساز و کاری باید در لیگ حضور داشته باشند و دیگر منافع شخصی از بین می‌رود.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید