تاریخ برگزاری آزمون ورودی استعدادهای درخشان اعلام شد

0
32تاریخ برگزاری آزمون ورودی استعدادهای درخشان اعلام شد

الهام یاوری رییس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان آموزش و پرورش گفت: آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی بیش از ۲متر، و در ۲ هزار و ۵۰۰ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.

به گزارش جویاخبر، الهام یاوری در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها، از تمهید مقدمات ثبت نام و شرکت تیم‌های ملی المپیاد دانش آموزی در مسابقات بین المللی و برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی و حضوری، خبر داد و اظهار کرد؛ آزمون ورودی مدارس استعداد‌های درخشان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی بیش از ۲متر، و در ۲ هزار و ۵۰۰ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.

به گزارش روز چهارشنبه وزارت آموزش و پرورش، یاوری که امروز در اردوگاه شهید باهنر تهران سخن می‌گفت، افزود: به استان‌ها توصیه می‌شود پیش بینی لازم در خصوص قطع احتمالی برق در روز‌های برگزاری آزمون را داشته باشند.

رییس سازمان ملی پرورش استعداد‌های درخشان ادامه داد: دانش آموزان پایه‌های هفتم و دهم شرکت کننده در این آزمون، پس از پذیرش قطعی، باید نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی تصریح کرد: اگر پذیرفته شدگان مدارس استعداد‌های درخشان قبلا در سایر مدارس ثبت نام کرده اند، در صورت پذیرش، سایر مدارس، موظف به ارسال بی قید و شرط پرونده تحصیلی آن‌ها بوده و اگر وجهی بابت ثبت نام دریافت کرده باشند، نسبت به استرداد آن اقدام کنند.

 
منبع:ایرنامنبع : جویاخبر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید