تاکتیک مهمی که امید‌ها در پیش خواهند گرفت

0
112خبرآنلاین: تیم ملی امید فوتبال کشورمان از روز پنجشنبه در رقابت های قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک در کشور تایلند به مصاف رقبای خودش خواهد رفت. تیم ایران در این بازی ها با تیم های ازبکستان، کره جنوبی و چین همگروه شده. این رقابت ها برای امیدهای ایران و به کل فوتبال ایران اهمیت زیادی دارد؛ چرا که بعد از سال ها امیدهای ایران می توانند حسرت صعود نکردن به المپیک را تمام کنند.

برای رسیدن به این اتفاق مهم اما شاگردان استیلی نیازمند این هستند که در آرامش کار خود را دنبال کنند. این همان چیزی است که در تمرینات تیم امید هم به خوبی دیده می شد. علاوه بر این، در لیست تیم ملی امید چند نقطه ضعف و جای خالی در خط دفاعی دیده می شود و همین باعث شده تاکتیک اصلی تیم استیلی روی گل نخوردن باشد.

در تیم استیلی مدافع وسط تخصصی به سختی یافت می شود و سرمربی تیم امید شاید مجبور باشد از برخی بازیکن ها در پست غیرتخصصی استفاده کند. همین امر باعث شده این روزها سخت گل خوردن ملکه ذهن بازیکنان تیم امید شود. در واقع ابتدا گل نخوردن و سپس استفاده از توانایی هجومی فوق العاده تیم با حضور بازیکنانی مثل قائدی، صیادمنش، شکاری، آزادی و … تاکتیک اصلی امیدهای ایران خواهد بود.نوشته تاکتیک مهمی که امید‌ها در پیش خواهند گرفت اولین بار در برترین ها پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید