تردیدهای آجورلو برای انتخابات فدراسیون فوتبال/ مدیرعامل استقلال ماندنی شد؟

0
56

به گزارش وانانیوز، 

پیش از آنکه قهرمانی استقلال در فصل جاری مسجل شود، زمزمه جدایی آجورلو از استقلال به گوش می‌رسید و حتی نزدیکان به مدیرعامل استقلال علاقه او برای ورود به ریاست فدراسیون فوتبال را مهر تأیید می‌زدند.

جدایی مجیدی اما تا حد زیادی معادلات مدیرعامل باشگاه استقلال را برهم زد و شاید اگر سرمربی سابق استقلال همچنان در این تیم باقی می‌ماند، آجورلو با خیال آسوده‌تری به ساختمان مشکی رنگ فدراسیون فوتبال می‌نگریست.

با وجود این اما مدیرعامل باشگاه استقلال همچنان به‌دنبال رسیدن به صندلی داغ فدراسیون فوتبال است و اگر خیالش بابت انتخاب سرمربی و جذب بازیکنان جدید در استقلال مشخص شود، بی‌میل نیست که شانس خود را برای رسیدن به ریاست فدراسیون فوتبال امتحان کند. با این حال مدیرعامل باشگاه استقلال هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده که درصورت شرکت در انتخابات فدراسیون فوتبال آیا آرا به سمت او سنگینی خواهد کرد یا خیر؟!

نزدیکان به آجورلو معتقدند که تا به امروز او خود را برنده انتخابات آتی نمی‌داند و هنوز نتوانسته نظر مساعد افرادی که در رأی‌گیری بسیار اثرگذارند را به سمت و سوی خود جلب کند. با این حال اما مدیرعامل باشگاه استقلال به رایزنی‌های خود ادامه خواهد داد تا اگر درنهایت موفق به کسب آرای لازم شد شانس خود را برای رسیدن به مهم‌ترین صندلی فوتبال ایران آزمایش کند.

در حقیقت آجورلو در نهان خود همچنان به‌دنبال رسیدن به این هدف بزرگ است و اگر خود را برنده انتخابات آتی بداند، استقلال را ترک خواهد کرد و اگر نه، همچنان در این باشگاه باقی خواهد ماند.

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید