ترکیب استقلال در حساس‌ترین دربی برای آبی‌ها/ ارسلان فیکس؛ کاپیتان در اتاق انتظار

0
114

ترکیب استقلال در حساس‌ترین دربی برای آبی‌ها/ ارسلان فیکس؛ کاپیتان در اتاق انتظار

استقلال برای دربی حساس جام حذفی چند مهره کلیدی را که در بازی با سایپا نبودند در اختیار دارد.در درون دروازه به طور طبیعی شانس حسینی بیشتر از رشید است چون در بازی‌های گذشته خوب کار کرده و فقط یک گل از تراکتور در ۵ بازی قبلی خورده است.

در سمت چپ محمد نادری که مقابل سایپا محروم بود برمی گردد تا خیال مجیدی راحت شود. او در طول فصل به مراتب بهتر از میلیچ بوده و حتی در آسیا هم در کنار فرشید اسماعیلی و مهدی قایدی از بهترینهای استقلال بود.

در مرکز دفاعی استقلال باز هم با سه مدافع بازی می کند که حضور سیاوش یزدانی و مرادمند قطعی است و نفر سوم از بین دانشگر و غلامی انتخاب می شود.

در سمت راست اگر وریا برسد قطعا فیکس است اما در غیر این صورت مجیدی باید از بین دانشگر و احمد موسوی یکی را انتخاب کند.

استقلال در دربی می تواند از هافبک‌هایی چون ریگی، رضاوند و اسماعیلی استفاده کند و البته مهدی پور هم هست.

حالا باید دید مجیدی از یک هافبک دفاعی استفاده می کند یا دو نفر اما با توجه به استفاده از سه مدافع مرکزی قاعدتا شانس ریگی بیشتر است.

در خط حمله ارسلان مطهری با دو گلی که به سایپا زد، شانس زیادی دارد چون در دربی‌ها هم سابقه خوبی دارد. حضور قایدی هم که قطعی است. پس آرمان رمضانی و دیاباته باید بازی را از روی نیمکت شروع کنند.

دیاباته که سه پنجره استقلال را بسته! اصلا آماده نیست و باید دید کادر فنی استقلال چه تصمیمی در مورد او می گیرند؟

استقلال دربی آخر را باخته و می‌خواهد انتقام بگیرد ولی مسلما دربی برای پرسپولیس هم خیلی مهم است و آنها همه کار می‌کنند تا باز هم برنده این بازی خاص باشند.

 

منبع خبر : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید