تصاویر/ تغییر چهره و رنگ خانم بازیگر سریال های نوروزی!

0
30

سمیرا حسینی موهایش را سبز کرد.

سمیرا حسینی بازیگر سریال دردسرهای شیرین تصاویری از خود را به اشتراک گذاشت.

به گزارش وقت صبح، در این تصاویر سمیرا حسینی با تیپی جدید و موهایی سبز دیده می‌شود.

سمیرا حسینی موهایش را سبز کرده بود.

سمیرا حسینی در سریالی نوروزی

سمیرا حسینی که در سریال نوروزی «دردسرهای شیرین» بازی دارد، درباره این مجموعه مناسبتی و همچنین دشواری‌هایی صحبت کرد که المان‌های کرونا در سطح شهر برای سریال‌ها ایجاد کرده است.

سریال «دردسرهای شیرین» به کارگردانی سهیل موفق و تهیه‌کنندگی سیدعلی اکبر محمودی مهریزی از ۲۹ اسفند در ۱۳ قسمت هرشب ساعت ۲۰ از شبکه پنج سیما روی آنتن می‌رود.

سمیرا حسینی موهایش را سبز کرده است.

سمیرا حسینی – بازیگر – در گفت وگویی با ایسنا این مجموعه را چنین توصیف کرد: سریال «دردسرهای شیرین» طنز نیست ولی موقعیت‌های شیرین و جذابی دارد.

او افزود: این سریال در راستای تشویق مردم برای تولید ملی و کارآفرینی است. هیچکدام از کاراکترها به جز نقش «پیام‌»، طنز نیستند و جدی هستند اما سریال موقعیت‌های طنز دارد.

این بازیگر در پاسخ به اینکه آیا فیلمنامه سریال‌های مناسبتی عید از جمله دردسرهای شیرین به صورت کامل در دسترس بازیگر قرار می‌گیرد؟ توضیح داد: طرح و سیناپس از اول به صورت کامل مشخص بود و تا قست پنج هم نوشته بود ولی ادامه قسمت‌ها همزمان با کار نوشته شد.

او در ادامه صحبت‌های بالا خاطرنشان کرد: در کل این مساله (کامل نبودن فیلمنامه) برای بازیگر سخت است و من به عنوان بازیگر ترجیح می‌دهم کلیت فیلمنامه و نقش را بخوانم تا بتوانم روی آن شخصیت‌پردازی کنم.

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید