تصاویر جنجالی‌ترین حرکت گل محمدی پس از پیروزی مقابل آلومینیوم/ یحیی شفاف‌سازی کرد

0
244

تصاویر جنجالی‌ترین حرکت گل محمدی پس از پیروزی مقابل آلومینیوم/ یحیی شفاف‌سازی کرد

یحیی گل محمدی گفت: امسال اتفاقاتی افتاد که نمی شد رفتار صداوسیما را تحمل کرد.پرسپولیس شب گذشته با پیروزی دو بر صفر مقابل آلومینیوم اراک یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شد.

یحیی گل محمدی با وجود این پیروزی شیرین و حیاتی از حضور دوربین‌های صدا و سیما در نشست خبری استقبال نکرد به طوری که پیش از این که نشست آغاز شود اعلام کرد دوربین های تلویزیونی بیرون بروند تا صحبت هایش را آغاز کند.

علیرضا اشرف مدیر رسانه ای تیم پرسپولیس بعد از اینکه دوربین های صداوسیما از سالن نشست خارج شدند اظهار داشت: همیشه برای رسانه‌ها احترام قائل هستیم، اما رفتاری که در مدت اخیر از سوی صداوسیما با باشگاه پرسپولیس شد دور از احترام بود. پرسپولیس و هواداران و اعضای تیم ناراحت شدند و این حق گل‌محمدی بود که بخواهد بدون حضوردوربین‌های تلویزیونی مصاحبه کند.

یحیی گل‌ محمدی نیز درخصوص دلیل اعتراضش به حضور دوربین‌های تلویزیونی در نشست خبری تصریح کرد: توضیحات کلی را مدیر رسانه‌ای تیم اعلام کرد. رابطه‌ای که بین صداوسیما و باشگاه ما وجود داشت خوب نبوده، اما نمی‌خواهم دلیل آن را گفته و وارد جزئیات شوم. در سال‌های گذشته ما همیشه با رسانه‌ها و صداوسیما تعامل خوبی داشتیم، اما امسال اتفاقاتی برای ما رخ داد که نمی‌شد تحمل کرد. همیشه می‌خواستند تیم ما را به گونه دیگری معرفی کنند که به دور از واقعیت بود و ما هم چنین تصمیمی گرفتیم.

 

منبع خبر : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید