تصاویر/ پوشش متفاوت نامزد کریستین رونالدو در جام جهانی قطر!

0
70

پوشش متفاوت نامزد کریستین رونالدو در جام جهانی.

همسر و فرزندان کریستیانو رونالدو و همچنین خواهر جورجینا در ورزشگاه محل دیدار پرتغال – کره جنوبی حضور پیدا کردند.


به گزارش وقت صبح به نقل از برنا، کریستیانو رونالدو، ستاره فوتبال جهان که این روز‌ها آخرین حضور خود در جام جهانی را تجربه می‌کند، در دیدار پرتغال – کره جنوبی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مورد تشویق همسر و فرزندانش قرار گرفت.

تصاویر/ پوشش متفاوت نامزد کریستین رونالدو در جام جهانی قطر.


همسر و فرزندان کریستیانو رونالدو و همچنین خواهر جورجینا در ورزشگاه محل دیدار پرتغال – کره جنوبی حضور پیدا کردند و ستاره پرتغالی فوتبال جهان را مورد تشویق قرار دادند و جورجینا همسر رونالدو با تیپ متفاوتی در ورزشگاه‌های قطر حضور یافته بود.

تصاویر/ پوشش متفاوت نامزد کریستین رونالدو در جام جهانی قطر.

کریستیانو رونالدو در حال حاضر رونالدو ۵ فرزند دارد، اما بار‌ها اعلام کرده بخاطر علاقه خود به شماره هفت به فکر هفت فرزند می‌باشد.تصاویر/ پوشش متفاوت نامزد کریستین رونالدو در جام جهانی قطر.

او در سال ۲۰۱۰ برای اولین بار پدر شد و نام فرزندش را کریستیانو رونالدو جونیور گذاشت و هیچ گاه حاضر نشد هویت مادر اولین فرزندش را رسانه‌ای کند.

تصاویر/ پوشش متفاوت نامزد کریستین رونالدو در جام جهانی قطر.
رونالدو پس از سال ۲۰۱۵ و آشنایی با جورجینا رودریگز در سال ۲۰۱۷ از طریق رحم اجاره‌ای صاحب دو فرزند دوقلو یک پسر بنام متئو و یک دختر بنام اوا ماریو شد.

فرزند چهارم هم دختری بنام آلانا مارتینا توسط جورجینا رودریگز اواخر سال ۲۰۱۷ بدنیا آمد.

رونالدو در ۱۸ آوریل ۲۰۲۲ بازهم بچه دار شد و پسر و دختر دوقلوی او و جورجینا به دنیا آمدند، اما پسر در هنگام زایمان فوت کرد.

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید