تلخ ترین رکورد «ارشا اقدسی» در گینس

0
34

تلخ ترین رکورد «ارشا اقدسی» در گینس

امیر میرآخورلی عضو تیم «بدلکاران ۱۳» و از دوستان نزدیک ارشا اقدسی می گوید: از لحظه ورودم به لبنان، با تهیه‌‌کننده و کارگردان صحبت کردم، محل چپ کردن ماشین را دیدم.

امیر میرآخورلی عضو تیم «بدلکاران ۱۳» و از دوستان نزدیک ارشا اقدسی می گوید: از لحظه ورودم به لبنان، با تهیه‌‌کننده و کارگردان صحبت کردم، محل چپ کردن ماشین را دیدم. خوشبختانه از همان لحظه ورود من، تهیه‎‌کننده و گروه، بیشترین همکار ی را با ما داشت. فیلم‌های داخل و خارج ماشین‌ را ارائه دادند ولی طبق قانون، مالک فیلم تهیه‌کننده آن است که تا زمان پخش سریال تقاضا داشته که هیچکدام از فیلم‌‌ها حتی پشت صحنه منتشر نشود. همچنین به دلیل اینکه آنها قصد دارند رکورد خاصی که ارشا با چپ کردن ماشین در این فیلم را به نام خود ثبت کرده، در کتاب رکوردهای گینس جهانی کنند. قرار است بعد از ثبت، فیلم آن منتشر شود. ذکر این موضوع هم لازم است که تمامی هزینه‌های بیمارستانی و سایر هزینه‌های ارشا در بیروت از سوی آنها پرداخت شده است.

تلخ ترین رکورد «ارشا اقدسی» در گینس ثبت شد

عضو تیم بدلکاران ۱۳ در خصوص این رکورد هم گفت: در این صحنه، ارشا با ماشین ۲ دور و نیم” دور کامل روی هوا می ‌چرخد و طول پرش حدود ۳۸متری قبل از فرود آمدن بر زمین را ثبت می ‎کند.

میرآخورلی با تاکید مجدد بر اینکه دخالت عمدی در حادثه و شایعات مرتبط با آن را تکذیب می‌‌کنم اظهار کرد: اینکه شایعه شده ارشا به دلیل هزینه‌های بیمارستانی به ایران فرستاده نشده، قطعاً اینگونه نبوده است. جدا کردن ارشا از دستگاه‌ها امکانپذیر نبود و شرایط اهدای اعضا را تحت الشعاع قرار می‌داد. بنابراین بعد از اعلام رسمی خبر فوت، اهدای اعضای وی در لبنان صورت گرفت. باز هم تاکید می‌‌کنم ارشا تا لحظه فوت، دچار مرگ مغزی نشده بود. 

منبع : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید