تماشاگران فضایی خوبی را ایجاد کردند

0
78

به گزارش وانانیوز، 

محمدرضا مهاجری پس از تساوی بدون تیم‌های نفت مسجدسلیمان و استقلال در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: ابتدا به تماشاگران خسته نباشید می‌گویم که فضای خوبی را ایجاد کردند. این نشان داد گلایه من به‌عنوان مسئول فنی نفت مسجدسلیمان بیراهه نبوده است.

وی با بیان اینکه اختصاص ۹۰ درصد سکوهای ورزشگاه شهید بهنام محمدی به هواداران نفت مسجدسلیمان حق آنها بود، تصریح کرد: این فضا به ما کمک کرد که در بازی بمانیم. گفته بودم که دیدار پیچیده‌ای خواهد بود و توانستیم از شرایطی که می‌خواستیم، استفاده کنیم. زمانی که می‌خواستیم، موقعیت گلزنی ایجاد می‌کردیم و دو یا سه فرصت گلزنی داشتیم. جایی هم که باید عقب‌نشینی می‌کردیم، توانستیم استقلال را مدیریت کنیم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان با تمجید از شاگردانش گفت: جز دقایق پایانی که استقلال بازی بلند را برای گلزنی انتخاب کرد و ما را تحت فشار قرار داد، بازیکنان ما خوب بازی کردند و به آنها خسته نباشید می‌گویم. امیدوارم این انگیزه را در همه بازی‌ها حفظ کنیم. کارمان دشوار و ظرفیت‌مان محدود است، اما به نظرم می‌توانیم بهتر و بهتر شویم. نیازمند حمایت معنوی و مالی هستیم تا اتفاق خوبی بیفتد و در پایان فصل شرمنده مردم، هواداران و شما رسانه‌ها نشویم.

مهاجری با بیان اینکه دیدار با استقلال نشان داد که شکست نفتی‌ها مقابل پیکان را باید به پای اتفاقات فوتبالی گذاشت، خاطرنشان کرد: باید به این باور برسیم که اگر جایی پا پس بکشیم، تنبیه می‌شویم. بازیکنان نفت جانانه جنگیده و دویدند. بازی خوشگلی ارائه کردیم و سربلند و سرافزاری داشتیم.

وی با اشاره به فرصت‌های گلزنی متعدد تیم‌ها بیان کرد: این مسابقه بدون گل به پایان رسید، اما موقعیت‌های آن از تساوی یک-یک یا ۲-۲ بیشتر بود. دروازه‌بانان عملکرد خوبی داشتند و مهاجمان هم بی‌دقت بودند. این موضوع از ارزش‌های دو تیم، به‌ویژه نفت چیزی کم نمی‌کند و امیدوارم در ادامه کار بهتر شویم. راه زیادی تا پایان فصل پیش رو داریم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره قضاوت پیام حیدری عنوان کرد: به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم. شاید جایی انتظار داشتیم داور تصمیم دیگری بگیرد، اما همیشه به داوران احترام گذاشته‌ایم.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید