تنه‌ زدن امباپه به مسی قبل از قلدری برای گرفتن پنالتی از نیمار!

0
238

به گزارش وانانیوز، 

فصل جدید برای پاری‌سن‌ژرمن بیشتر از پیروزی‌های متوالی، جنجال به همراه داشته است. البته از جنجال خبری نبود تا اینکه سر و کله کیلیان امباپه بعد از دو هفته غیبت به خاطر مصدومیت پیدا شد و نیامده با رویکردی قلدرمأبانه تلاش کرد به هم‌تیمی‌های قدیم و جدیدش نشان دهد که در پارک دو پرنس رئیس کیست.

امباپه به سبب موافقتش برای تمدید قرارداد با پاری‌سن‌ژرمن امتیازاتی نامتعارف از مدیران باشگاه گرفت که از جمله آنها تعیین تکلیف در یکسری از امور تاکتیکی، خرید و فروش بازیکنان، عزل و نصب مربیان و … بود. در واقع بسیاری از هواداران و رسانه‌ها هم رفتارهای عجیب امباپه در اولین بازی‌اش برای پاری‌سن‌ژرمن در دیدار شنبه شب برابر مون‌پولیه را ناشی از همین امتیازات می‌دانند.

در این بازی که پاریسی‌ها ۵ بر ۲ مون‌پولیه را شکست دادند، امباپه اولین فرصت گلزنی تیمش از روی نقطه پنالتی را هدر داد. با این حال او دفعه بعدی که تیمش صاحب پنالتی شد هم قصد ایستادن پشت توپ را داشت اما این بار نیمار زودتر اقدام کرد و توپ را برد و روی نقطه پنالتی کاشت. این حرکت نیمار با اعتراض امباپه مواجه شد. در کلیپی که از این صحنه منتشر شده، مشخص است امباپه که چند متری با نیمار فاصله دارد، تقاضای توپ می‌کند و آن را در دست نیمار می‌بیند. او به سمت هم‌تیمی برزیلی‌اش حرکت می‌کند تا آن را بگیرد و در مسیرش تنه‌ای هم به لیونل مسی می‌زند که ستاره آرژانتینی را غافلگیر می‌کند. امباپه خودش را به امباپه می‌رساند و ظاهراً به او یادآوری می‌کند که چه کسی پنالتی‌زن اول تیم است – نکته‌ای که کریستوف گالتیه سرمربی تیم هم در پایان بازی به آن اذعان کرد – اما نیمار بی‌توجه به این حرف‌های امباپه پشت توپ ایستاد و برخلاف هم‌تیمی فرانسوی‌اش به راحتی پنالتی‌اش را به گل تبدیل کرد.

نیمار , کیلیان امباپه , تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن ,

نیمار , کیلیان امباپه , تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن ,

گویا همین حرکت امباپه سبب شد که نیمار در پایان بازی سه پست متفاوت در فضای مجازی که علیه امباپه و در انتقاد از رفتار او بود را لایک کند تا ناراحتی خود از رفتار ستاره سابق موناکو را بیان کند.

در همین حال پایگاه خبری ESPN هم گزارشی درباره این ماجرا منتشر کرده و در آن دلیل اصلی اختلافات میان امباپه و نیمار را به ماجرای تمدید قرارداد امباپه با پاری‌سن‌ژرمن ربط داده که یکی از شروط او برای این کار جدایی نیمار از تیم پایتخت فرانسه بود. پاری‌‌سن‌ژرمن در تابستان امسال سعی کرد نیمار را بفروشد اما بازین برزیلی نه تنها نرفت بلکه طبق بندی که قراردادش با PSG داشت قراردادش را تا سال ۲۰۲۷ تمدید کرد. اکنون باید دید که آیا اختلافات نیمار و امباپه که از همین ابتدای فصل علنی شده است، باعث خواهد شد که پاری‌سن‌ژرمن باز هم در تحقق هدف اصلی‌اش که فتح اروپاست دچار مشکل شود یا نه.

 

 

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید