توضیح آقای سوپراستار درباره روابط عاشقانه‌اش

0
153

توضیح آقای سوپراستار درباره روابط عاشقانه‌اش

ایران آرت: برد پیت که این روزها بسیار پر کار شده و البته نامزد دریافت گلدن گلوپ ۲۰۲۰ نیز شده است، در گفتگو با مجله New the time به نکاتی جدید درباره زندگی خود اشاره کرده و در بخشی از این مصاحبه شایعات مختلف پیرامون خود را تکذیب کرده است.

به گزارش انتخاب، ستاره "فیلم روزی روزگاری در هالیوود" در طول چند سال گذشته و به خصوص از زمان درخواست آنجلینا جولی برای طلاق، در سال ۲۰۱۶ به شدت در کانون توجه قرار گرفته است.

این بازیگر ۵۵ ساله که امسال نیز در فهرست جذاب‌ترین مردان از دید انگلیسی‌ها قرار گرفته است، به محض جدایی از جولی در مظان شایعه ارتباط با برخی ستاره ها و افراد مختلف قرار دارد. برای مثال از استاد دانشگاه تا همسر سابق برد پیت؛ جنیفر انیستون، به ارتباط با وی نسبت داده می‌شوند. این موضوع نه تنها جنجالی شده، بلکه حواشی متعددی را نیز ایجاد کرده است.

هنگامی که از وی در خصوص این حواشی پرسیده شد گفت او به داستانهای درباره خود توجه نمی‌کند و بی تفاوت از این داستانها عبور می‌کند. او در این خصوص گفت: "شمارش تعداد خانمهایی که از سال گذشته تا کنون به من نسبت داده اند از دستم در رفته است، این در حالی است که هیچ یک از این موارد درست نیست."

پیت ضمن صحبت در مورد پروژه های مختلفی که در طول این سالها انجام داده است گفت که از سال ۲۰۰۴ تا کنون دنبال کردن اخبار را متوقف کرده است. وی علت این موضوع را گزافه گویی رسانه ها و اطلاعات غیر مفید دانست. وی درباره بخشی از فیلم روزی روزگاری در هالیوود که فیلمی به کارگردانی کوئنتین تارانتینو است نیز اظهاراتی جالب داشت. در این مصاحبه از برد پیت پرسیده شد که آیا تا کنون مثل یکی از سکانسهای فیلم قرص ال اس دی مصرف کرده است یا خیر و او پاسخ داد: اوه، کی؟ من؟ مطمئنا هر فردی تجاربی در زندگی خود داشته اما اغلب افرادی که سیگارهای اسیدی می کشند تجاربی مشترک دارند. با این وجود اعتراف می کنم طی دهه ۱۹۹۰ سیگارهای ممنوعه خودم را در گلدان های خانه مخفی می کردم."

منبع خبر : ایران آرت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید