توضیح نیروی انتظامی درباره توقیف "می‌خواهم زنده بمانم"

0
39


ناجا اعلام کرد: سریال ایراد “ماهوی ،شکلی” و “محتوایی” داشته و داستان فاقد مستندات و بر مبنای “تخیلات” و “رویا پردازی” نویسنده بوده که نیازمند اصلاحات اساسی است


ایران آرت: مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی ناجا در پی توقیف سریال نمایش خانگی “می خواهم زنده بمانم” توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ایرنا، در توضیح نیروی انتظامی در پی توقیف سریال نمایش خانگی “می خواهم زنده بمانم” آمده است: این سریال ایراد “ماهوی ،شکلی” و “محتوایی” داشته و داستان فاقد مستندات و بر مبنای “تخیلات” و “رویا پردازی” نویسنده بوده که نیازمند اصلاحات اساسی است که مراتب، به عوامل و سازندگان اصلی سریال  ابلاغ گردید لذا علی رغم تعهدات اخذ شده در خصوص اعمال اصلاحات اقدامی صورت نگرفته است.

ناجا تصریح کرد: از آنجایی که در سکانس هایی از این  سریال خانگی به پیشینه یک سازمان انقلابی و  پیشکسوتانی که سالیان متمادی در خط مقدم صیانت و پاسداری از ارزش های اسلامی و انقلابی تلاش نموده و با نادیده انگاری ایثارگری هایشان در این سریال، به جایگاه و کارنامه درخشانشان  توهین نیز شده است که  وقایع تحریف شده در این سریال موجبات نگرانی و تکدر خاطر تعداد زیادی از بینندگان عزیز را فراهم آورده  است. لذا، ادامه روند پخش این سریال در دست بررسی و رسیدگی است.

به گزارش ایرنا، سریال “می‌خواهم زنده بمانم” به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی و به تهیه‌کنندگی محمد شایسته است.

داستان این سریال در دهه ۶۰ خورشیدی رخ می دهد و حامد بهداد، سحر دولتشاهی، پدرام شریفی، علی شادمان، امیر نوروزی، مهران احمدی، آناهیتا درگاهی، بابک کریمی، افسانه چهره آزاد، عزت الله مهرآوران، ناهید مسلمی، آزاده صمدی، بهاره کیان افشار، فرید سجادی حسینی و مائده طهماسبی در آن ایفای نقش می کنند.

 

 

 

 منبع : ایران آرت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید