تکواندو قهرمانی آسیا| حریفان ۳ نماینده کشورمان مشخص شدند

0
24

به گزارش وانانیوز، 

به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست‌وپنجمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی آسیا با حضور ۳۸۶ تکواندوکار از ۳۴ کشور به مدت چهار روز و به میزبانی کره جنوبی در سالن «هوبان» شهر چانچئون برگزار خواهد شد.

فردا (جمعه – ۳ تیرماه) در روز نخست، مبارزات اوزان ۵۴- و ۶۸- کیلوگرم مردان، ۴۶-، ۵۳- و ۵۷- کیلوگرم زنان برگزار خواهد شد و دو نماینده بانوان و یک نماینده مردان ایران به روی شیاپ‌چانگ خواهند رفت.

در وزن ۶۸- کیلوگرم مردان که ۱۹ تکواندوکار ثبت‌نام کرده‌اند، دانیال بزرگی در اولین تجربه آسیایی خود، با ژانگ یون سئوک از کره جنوبی دیدار خواهد کرد و در صورت برتری مقابل این حریف به مصاف برنده مبارزه تکواندوکاران کویت و افغانستان می‌رود.

ناهید کیانی در رقابت‌های وزن ۵۳- کیلوگرم، در دور نخست استراحت خواهد داشت و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف برنده مبارزه نمایندگان فیلیپین و ویتنام خواهد رفت. در این وزن ۱۳ تکواندوکار ثبت‌نام کرده‌اند.

در وزن ۵۷- کیلوگرم نیز ۱۲ تکواندوکار به رقابت خواهند پرداخت و زهرا شیدایی در دور نخست استراحت خواهد داشت و در ادامه به دیدار برنده مبارزه العوهدی از کویت و یاسین یارا محمد از اردن خواهد رفت.

مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا تا روز هفتم تیر ماه در کره جنوبی جریان خواهد داشت. 

 

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید