تیم ها برای مساوی گرفتن از پرسپولیس به تهران می آیند/ فولاد خوزستان خیلی بسته بازی کرد

0
92

به گزارش وانانیوز، 

شاگردان یحیی گل محمدی پس از تساوی هفته گذشته در اصفهان و برابر ذوب آهن، برای دومین هفته متوالی نیز مساوی کرده و به پیروزی نرسیدند. در این رابطه گئورگی گولسیانی حرف های جالبی دارد که خواندن آن خالی از لطف نیست؛

از بازی با فولاد خوزستان برای ما بگو؟

ما قبل از مسابقه هم می دانستیم بازی سختی پیش رو داریم. تیم ها برای کسب یک امتیاز و مساوی گرفتن از پرسپولیس به تهران می آیند و تیم فولاد هم همین هدف را دنبال می کرد. البته من با جواد نکونام کار کردم و می دانم تیم هایش خیلی خوب دفاع می کنند و سخت گل می خورند.

خیلی هم کم به شما در این دیدار موقعیت دادند؟

بله، فولاد خوزستان کادرفنی خوب و بازیکنان با کیفیتی دارد. آنها برای این مساوی و کسب حداقل امتیاز برنامه داشتند و خیلی بسته بازی می کردند. اشکالی هم ندارد و هر تیمی یک استراتژی برای مسابقه خودش دارد. ما هم موقعیت هایی داشتیم که با بدشانسی تبدیل به گل نشد.

انصافا فولاد خوزستان هم خیلی خوب بازی کرد و موقعیت زیادی به شما نداد. جواب این سئوال را ندادی؟

درست است. گفتم که بازی سخت و کاملاً شطرنج گونه‌ای بود که تیم حریف تمام لایه های دفاعی روبه صورت نزدیک به هم پوشانده بود وسعی داشت به تیم ما موقعیت ندهد. در این کار هم موفق بودند و با یک امتیاز بازی را ترک کردند.

۲ بازی و فقط ۲ امتیاز برای پرسپولیس بد نیست؟

تازه شروع فصل است. مسابقات لیگ برتر تازه آغاز شده و تیم ها مشغول ارزیابی خود هستند. مطمئن باشید در بازی های آینده شرایط بهتر خواهد شد.

ولی بازی آینده پرسپولیس با آلومینیوم در اراک است. تیمی که در لیگ برتر و جام حذفی پرسپولیس را شکست داده و حریف خطرناکی است؟

آلومینیوم اراک تیم خوبی است. در لیگ برتر ایران همه تیم ها خوب و قابل احترام هستند و هیچ تیمی ضعیف نیست اما ما هم پرسپولیس هستیم. ما در هر بازی برای پیروزی به میدان می رویم و با احترام به تیم آلومینیوم در اراک هم دنبال سه امتیاز خواهیم بود.

اولین بازی تو با پیراهن پرسپولیس در حضور تماشاگران بود. چه احساسی داشتی؟

هواداران پرسپولیس بی نظیر هستند. یکی از دلایلی که باعث شد بدون معطلی به پیشنهاد بازی در این تیم پاسخ مثبت بدهم همین هواداران بودند. آنها در ورزشگاه جوی درست می کنند که ما با پیراهن پرسپولیس از آن لذت ببریم. حیف که بازی مساوی شد و دوست داشتیم ببریم و آنها را خوشحال به خانه بفرستیم.

به نظر تو که چند سال است در ایران بازی می کنی، مدعیان اصلی قهرمانی چه تیم هایی هستند؟

استقلال، سپاهان اصفهان، فولاد خوزستان و حتی گل گهر سیرجان مدعی هستند اما با احترام به همه این تیم ها پرسپولیس قهرمان لیگ برتر خواهد شد. من در این تیم تمرین و بازی می کنم و می دانم چه می گویم. بچه های پرسپولیس و کادرفنی این تیم فقط قهرمانی می خواهند و این موضوع کاملا در رختکن تیم مشخص است.

نکته قابل توجه اما این است که خط دفاع این پرسپولیس گل هم نمی خورد. دو بازی بدون گل خورده و …؟

گل خوردن یا گل زدن در فوتبال مربوط به یک پُست یا یک بازیکن نمی شود. وقتی تیمی گل می زند یا گل نمی خورد یعنی همه کار خودشان را درست انجام داده اند. گل نخوردن ما هم فقط مربوط به خط دفاع نیست و دفاع تیمی پرسپولیس موفق ظاهر شده است.

و بالاخره اینکه چه زمانی قرار است گل بزنید؟

انشالله از بازی بعدی!

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید