جایگاه ایران در تازه‌ترین رده بندی فیفا تغییر نمی‌کند

0
76جایگاه ایران در تازه‌ترین رده بندی فیفا تغییر نمی‌کند

تیم ملی ایران در جدیدترین رده‌بندی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، در رده سی و یکم باقی می‌ماند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم ملی فوتبال ایران که در رده بندی ماه آوریل فدراسیون جهانی فوتبال در جایگاه ۳۱ جهان قرار گرفت، در رده بندی ماه می‌ نیز بدون تغییر در همین رتبه خواهد ایستاد.

فدراسیون جهانی فوتبال تازه‌ترین رده بندی تیم‌های ملی فوتبال جهان را روز ۲۷ می (۶ خرداد) اعلام خواهد کرد. مطابق هر ماه سایت «Football Ranking» بر اساس مدل‌های آماری و شبیه سازی اقدام به پیش بینی جایگاه تیم‌های ملی جهان کرده است. بر این اساس شاگردان دراگان اسکوچیچ مانند ماه گذشته  با ۱۴۹۹ امتیاز در رتبه ۳۱ جهان باقی خواهند ماند.

علاوه بر این، تیم ملی فوتبال کشورمان در قاره آسیا نیز بدون تغییر نسبت به رده بندی پیشین پس از ژاپن در رتبه دوم قرار خواهد گرفت.

طبق این پیش بینی، در رده بندی ماه می، جایگاه هیچ یک از ۱۰ تیم برتر فوتبال جهان نسبت به قبل تغییر نخواهد کرد و تیم ملی بلژیک همچنان صدرنشین خواهد بود. تیم‌های فرانسه و برزیل هم در رتبه‌های دوم و سوم قرار خواهند گرفت.

۱۰  تیم برتر جهان:

۱- بلژیک

۲- فرانسه

۳- برزیل

۴- انگلیس

۵-پرتغال

۶- اسپانیا

۷- ایتالیا

۸- آرژانتین

۹- اروگوئه

۱۰- دانمارک

در قاره آسیا ژاپن ۱۵۰۹ امتیازی (رده بیست و هشتم جهان) صدرنشین است.

تیم‌های کره جنوبی (رده سی و نهم جهان)، استرالیا (رده چهل و یکم جهان) و قطر (پنجاه و هشتم جهان) در رده‌های سوم تا پنجم قرار دارند.منبع : زندگی آنلاین

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید