جای اشتباه کردن نداریم/ حضور تماشاگران اتفاق خوبی برای فوتبال ایران است

0
39

به گزارش وانانیوز، 

مجتبی سرآسیایی پیش از دیدار تیم‌های فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز و مس رفسنجان در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: بازی بسیار حساس و مهمی داریم. درک خوبی از شرایط خودمان و تحلیل خوبی از شرایط تیم مس رفسنجان داریم. آنها پتانسیل بالایی از نظر فنی و کیفی دارند. سرمربی آنها محمد ربیعی از دوستان خوب من است و مدتی با هم کار می‌کردیم و نکات زیادی از وی آموختم.

وی ادامه داد: شرایط را کاملاً می‌دانیم و بازیکنان‌مان هم درک مناسبی نسبت به شرایط دارند و آماده یک بازی مهم و حساس هستیم. می‌دانیم که جای اشتباه کردن نداریم و با تمام وجود برای مردم خوب شیراز و سهمیه فوتبال شیراز در لیگ برتر می‌حنگیم. تمام انرژی خود را به کار خواهیم گرفت.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: هر تعداد تماشاگر که از نظر قانون منعی نداشته باشد و بتوانیم در کنارمان داشته باشیم برای‌مان مفید خواهد بود، چون انرژی خوبی با خود می‌آورند. بازی با حضور تماشاگران را دوست داریم، چون بعد از ۲-۳ سال بازی با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد؛ این اتفاق خوبی برای فوتبال ایران است. انشالله هر دو تیم سلامت باشند و در سپس ما بتوانیم حداکثر امتیاز را کسب کنیم.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید