جواد رضویان مجری شبکه نسیم شد

0
24

جواد رضویان مجری شبکه نسیم شد

«عید حسابی» با اجرای جواد رضویان و لاله صبوری از عید فطر روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

امین فیض‌آبادی تهیه‌کننده اجرایی درباره برنامه «عید حسابی» که همزمان با عید فطر از شبکه نسیم پخش می‌شود بیان کرد: «عید حسابی» به تهیه‌کنندگی فریدالدین نیکجو، روایت متفاوتی است از یک جشن تلویزیونی که از عید فطر آغاز می‌شود.

وی در خصوص فضای محتوایی برنامه افزود: بخشی از فضای برنامه را نمی‌توانیم شرح کنیم تا تعلیقی باشد برای مخاطب برای اینکه او را غافلگیر کنیم! با این حال در این برنامه چهره‌های شناخته شده‌ای مانند حمید لولایی، شهاب عباسی، مجید واشقانی، فرزاد فرخ، رحیم شهریاری و یک سری از هنرمندان عرصه‌های بازیگری و موسیقی حضور دارند که به نوعی اجرایی متفاوت با مجریان ما خواهند داشت.

این تهیه‌کننده درباره مجریان برنامه نیز تصریح کرد: جواد رضویان و لاله صبوری مجریان ما هستند ولی سایر عوامل نیز به نوعی با مجریان تعامل دارند و… ضمن اینکه در هر برنامه پیام‌هایی زیبا و اجتماعی به مخاطب داده خواهد شد.

فیض آبادی در خصوص اجرای مجریان برنامه گفت: بدون شک جواد رضویان و لاله صبوری اجرایی متفاوت از یک جشن را مقابل نگاه بینندگان خواهند داشت. اجرایی به همراه یک روایت تلویزیونی با همکاری و همیاری سایر عوامل صحنه که نه به صورت نمایشی، بلکه به صورت ایجاد موقعیت‌های زنده و رئال خواهد بود، نمونه‌ای که در هیچ برنامه تلویزیونی پرداخت نشده است.

جواد رضویان

وی درباره بخشی از محتوای برنامه یادآور شد: ما مدعی هستیم در این برنامه هدفمندترین و طولانی‌ترین دوربین مخفی تلویزیون را به صورت پلان سکانس تولید می‌کنیم. این اتفاق از ویژگی‌های «عید حسابی» است که کار ما را نسبت به برنامه‌های مشابه، متمایز می‌کند. ضمن اینکه دوربین مخفی ما هدفمند است نه به صرف خنداندن مخاطب.

تهیه‌کننده اجرایی «عید حسابی» درباره اولویت‌های برنامه بیان کرد: با توجه به سابقه برنامه سازی در تلویزیون برای ما مهم است که نشان بدهیم ارتباط صادقانه و صمیمانه با مخاطب از ارکان ویژه برنامه است. با توجه به تجربیات گذشته دریافتیم اگر ارتباط صمیمانه و صادقانه با مخاطب داشته باشیم، مخاطب ما را می‌پذیرد و این بهترین نوع ارتباط است. گروه تولید ما شعاری دارد؛ ما امیدواریم مخاطبان به صداقتمان ایمان داشته باشند و همچنین امیدواریم بتوانیم با مخاطب رابطه صمیمانه‌ای داشته باشیم.

فیض آبادی در پایان این گفتگو یادآور شد: «عید حسابی» در باکس شبانگاهی شبکه نسیم قرار دارد و عید فطر اولین روز اجرای برنامه ماست. این برنامه حوالی ساعت ۱۵ آغاز شده و تا ۲۰:۳۰ روی آنتن می‌رود. ضمن اینکه تکرار آن در ساعت‌های یک شب، هشت صبح و ۱۴ عصر فردا خواهد بود.

 

منبع : افکار نیوزارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید