حرکاتی که باید برای داشتن بدنی قوی انجام دهید

0
98 انجام برخی حرکات ورزشی مانند پلانک به قوی شدن بدن کمک زیادی می کند

حرکاتی برای قوی کردن بدن

برای رسیدن به بدنی قوی و اندامی فیت چند حرکت ساده وجود دارد که در هر جایی که باشید بدون نیاز به مربی و تجهیزات ورزشی می‌توانید آنها را انجام دهید.

این تمرین‌ها همه گروه‌های اصلی ماهیچه‌ها را دربرمی‌گیرد. آنها را روز در میان انجام دهید و برای گرفتن نتیجه بهتر، در روزهای دیگر پیاده‌روی کنید یا بدوید.

این حرکات را به هر اندازه که توان دارید تکرار کنید. بعد از مدت کوتاهی درخواهید یافت که چقدر قدرتتان برای انجام تعداد بیشتر حرکت‌ها بالا رفته است.

اسکات

بایستید در حالی که پاهایتان به اندازه عرض شانه از هم دورند. دست‌هایتان را جلوی بدنتان قرار دهید و تا جایی که می‌توانید بنشینید. مراقب باشید زانوهایتان از نوک انگشت پاهایتان جلوتر نرود. بعد از مکث کوتاهی بلند شوید و تا جایی که می‌توانید این حرکت را تکرار کنید.

پلانک

روی شکمتان دراز بکشید. بدنتان را بلند کنید، طوری که فقط کف دست‌ها و نوک انگشتان پا روی زمین باشند. پشتتان را صاف نگه دارید و تا زمانی که می‌توانید به همین حالت بمانید. اگر می‌خواهید حرکت را سخت‌تر کنید، یکی از پاهایتان را کمی بالا بیاورید. همچنین می‌توانید ساعدهایتان را روی زمین قرار دهید.

شنای سوئدی

به حالت پلانک دربیایید (کف دست‌ها روی زمین،‌ بازوها صاف، پشت صاف). آرنج‌هایتان را به زمین نزدیک و دور کنید. تا جایی که می‌توانید این حرکت را تکرار کنید.

 بیشتر بدانید : آیا درد بعد از ورزش باعث قوی تر شدن شما می شود؟

بیشتر بدانید : ورزشی برای قوی کردن کل بدن

 بیشتر بدانید : افزایش قدرت بدنی سالمندان با این ورزش ها

بیشتر بدانید : افزایش قدرت بدنی با این ۶ خوراکی, قبل و بعد از ورزش

گردآوری: گروه سلامت سیمرغ
seemorgh.com/health
منبع: hamshahrionline.irمنبع : سیمرغ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید