حسینی: باشگاه و بازیکنان شرایط سختی دارند/ باید آمادگی هر چیزی را داشته باشیم

0
22حسینی: باشگاه و بازیکنان شرایط سختی دارند/ باید آمادگی هر چیزی را داشته باشیم

کاپیتان پرسپولیس به بازیکنان این تیم هشدار داد تا در دیدار مقابل الهلال، آماده هر اتفاقی باشند.

خبرورزشی –

سیدجلال حسینی در مورد دیدار تیمش مقابل الهلال عربستان در دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: الهلال یکی از قدرت‌های آسیاست، اما ما با تمام وجود برای موفقیت تلاش می‌کنیم. بازی بسیار سختی برای دو تیم است و بازیکنان باید شرایط را درک کنند. برخی بازیکنان به اردوی تیم ملی اضافه می‌شوند و امیدوارم شرایط بسیار بهتری داشته باشیم. الهلال از امتیاز میزبانی خود استفاده می‌کند و بازیکنان ما باید آمادگی هر چیزی را داشته باشند.

کاپیتان پرسپولیس در مورد اینکه سرخپوشان بدون دیدار رسمی عازم عربستان خواهند شد، تصریح کرد: ما هنوز در بازی رسمی به میدان نرفتیم و قبل از دیدار با استقلال تاجیکستان، دو یا سه مسابقه تدارکاتی داشتیم. اکنون هم همین شرایط را داریم و بازی رسمی خیلی مهم بود. البته دیدار دوستانه خوبی مقابل سپاهان خواهیم داشت و سپس به مصاف الهلال می‌رویم.

حسینی درباره مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: الان زمان درستی نیست که در این باره صحبت کنیم و پس از بازی با الهلال در این مورد حرف می‌زنیم. صدری (سرپرست باشگاه پرسپولیس) تلاش خود را می‌کند و باشگاه و بازیکنان شرایط سختی دارند. همه باید به او کمک کنند تا در شروع لیگ، روند خوبی داشته باشیم.منبع : خبر ورزشی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید