حضور کامران تفتی در جشنواره فجر با «مهمانی از کارائیب»

0
58

حضور کامران تفتی در جشنواره فجر  با «مهمانی از کارائیب»

شهرام گیل آبادی، تهیه کننده فیلم سینمایی «مهمانی از کارائیب» با اشاره به وضعیت این فیلم گفت: مراحل تدوین فیلم سینمایی «مهمانی از کارائیب» به اتمام رسیده است .

شهرام گیل آبادی، تهیه کننده فیلم سینمایی «مهمانی از کارائیب» با اشاره به وضعیت این فیلم گفت: مراحل تدوین فیلم سینمایی «مهمانی از کارائیب» به اتمام رسیده است و اکنون در مرحله پس تولید قرار دارد.

گیل آبادی درباره حضور این فیلم سینمایی در جشنواره فیلم فجر عنوان کرد: برای حضور در جشنواره فجر اقدام کردیم و در این جشنواره حضور خواهیم داشت.

بدین ترتیب فیلم سینمایی «مهمانی از کارائیب» به کارگردانی بهزاد فراهانی و بازی آذرخش فراهانی، بیوک میرزایی، رامین پورایمان، رامین ناصرنصیر، رضا بابک، شقایق فراهانی ، شیرین تبریزی، علی میلانی، فهیمه رحیم‌نیا، کامران تفتی ، مهدی میامی، مهناز غمخوار دیگر شرکت کننده جشنواره چهلم فیلم فجر خواهد بود.

حضور کامران تفتی در جشنواره فجر  با «مهمانی از کارائیب»

در خلاصه این فیلم سینمایی آمده است: خیاطی کارکشته عاشق بانویی شده که همسرش را اعدام کرده‌اند. خیاط به دلیل دلبستگی به رفاقت با دوستش، شجاعت بیان این عاشقانگی را ندارد و بانو نیز به دلیل وفاداری به شوی رفته‌اش دهان می‌بندد و دل را لجام می‌زند. این عشق پنهان داستان ناتمام بسیاری از مردان و زنان شرقی است. عشق‌هایی که سرانجامش را باید در فلسفه شرق جست.

منبع : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید