حواشی پرسپولیس به خوبی مدیریت شد

0
109ایرنا: «محمود کلهر» با تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج «قاسم سلیمانی» گفت: سردار سلیمانی برای مردم ایران یک قهرمان بود و خواهد ماند.

وی در ادامه در خصوص شرایط پرسپولیس در نیم فصل نخست اظهار داشت: تیم فعلی پرسپولیس فوتبال زیبایی را ارائه می‌کند و بی شک در نیم فصل دوم روند بهتری را نیز در پیش خواهد گرفت. با توجه به جا افتادن تفرات «گابریل کالدرون»، به این تیم در لیگ قهرمانان آسیا نیز امیدوار هستم.

کلهر در رابطه با نقاط ضعف و قوت پرسپولیس گفت: کالدرون به خوبی نقاط ضعف و قوت را شناسایی کرده و به طور قطع برای تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف راهکاری پیدا می‌کند، اما خط دفاع و همچین دروازه‌بان‌های تیم عملکرد بسیار خوبی دارند. حضور «علیرضا بیرانوند» و «رادوشوویچ» خیال کالدرون را از این منطقه آسوده کرده است. در خط حمله نیز «علی علیپور» به روزهای اوج برگشته و تنها نیاز پرسپولیس یک مهاجم تمام کننده دیگر در کنار علیپور است.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد حواشی اخیر پیرامون باشگاه نیز تاکید کرد: «محمدحسن انصاری‌فرد» از بزرگان باشگاه پرسپولیس است و به خوبی توانست این حواشی را مدیریت و از آسیب وارد شدن به مجموعه جلوگیری کرد. امیدوارم مجموعه تیم در کنار هم به اهداف بزرگ باشگاه دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به توجه و رسیدگی بیشتر به تیم‌های پایه تصریح کرد: باشگاه پرسپولیس باید با برنامه‌ریزی درست و بلندمدت روی تیم‌های پایه در آینده از استعدادهای بالقوه خود استفاده کرده و با پرورش آنان، تیم را با تکیه بر ظرفیت‌های ارزشمند داخلی تقویت کند.نوشته حواشی پرسپولیس به خوبی مدیریت شد اولین بار در برترین ها پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید