خبر تلخی که “علی نصیریان” درباره خودش اعلام کرد!

0
34

خبر تلخی که "علی نصیریان" درباره خودش اعلام کرد!

علی نصیریان در مصاحبه اخیرش علت کم کاری خود را نداشتن توانایی برای بازیگری مطرح کرد که این حرفش بسیار دردناک است.

به گزارش وقت صبح، علی نصیریان درباره دلیل کم کاری خود در عرصه بازیگری اضافه کرد: واقعیت امر پیشنهادات زیادی برای بازی در سینما و تلویزیون دارم، اما اگر بخواهم صادقانه بگویم دیگر توانش را ندارم.

نصیریان درباره وضعیت فعلی سینما تاکید کرد: سینما دو سال سخت کرونایی را پشت سر گذاشته و نباید چندان انتظار ویژه‌ای برای موفقیت در گیشه داشت، طبیعی است اگر مخاطبان هنوز برای بازگشت به سینما شک داشته باشند زیرا بیماری سختی را پشت سر گذاشته اند و باید به آنها مهلت داد.

البته من معتقدم که سینما وقت مناسبی برای تفکر داشت، برای اینکه بتواند در دوران تعطیلی خود برای تولیدات بهتر و بیشتر تلاش کند، به شخصه امیدوارم طی این دو سال فیلمنامه‌های خوبی نوشته شده باشد.

به نظر من می‌توان در شرایط فعلی به جوانان بهای بیشتری داد، این جوانان هستند که آینده سینما را می‌سازند، طی سالهای گذشته فیلمهای خوبی از نسل جوانان به سینما آمده که نشان دهنده پتانسیل بالای این نسل برای آینده است.

راهکار موفقیت بازیگران جوان در سینما

نصیریان درباره راهکار موفقیت بازیگران جوان در سینما اضافه کرد: از نظر من تمرین و یادگیری مهمترین اصل در راه یک بازیگر است، مهم نیست چند سال داشته باشید، همواره باید یاد بگیرید، همواره هم اینطور نیست که از کسی که سنش از شما بالاتر است چیزی بیاموزید، گاها پیش می‌آید که شخصا از یک کارگردان جوان نکات زیادی را یاد می گیرم.

آنچه به نسل جوان و نوجوان بازیگر توصیه می‌کنم این است که هیچگاه مطالعه، تمرین و تکرار را کنار نگذارند، هر چه برای موفقیت در بازیگری وجود دارد در همین سه کلمه نهفته است، از سویی همانطور که گفتم تا لحظه ای که خود را بازیگر می‌دانند آماده درک و یادگیری نکات و اتفاقات تازه باشند تا همواره به عنوان یک بازیگر به روز و آماده شناخته شوند.

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید