خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی عشق تجملاتی + معرفی بازیگران و نقش ها

0
32388

به گزارش مجله اینترنتی کولاک

داستان کامل قسمت اول تا آخر سریال ترکی عشق تجملاتی به همراه خلاصه داستان و معرفی بازیگران سریال afili ask و معرفی بازیگران را در این مطلب بخوانید. سریال عشق تجملاتی یکی از سریال محبوب ترکیه است که داستان عایشه و پسری به نام کرم را روایت می کند. پخش این سریال از سال ۲۰۱۹ آغاز شده و در سال ۲۰۲۰ نیز روی آنتن می رود. کارگردانی این سریال ترکی را دو چهره مشهور و سازنده مجموعه های ترکی به نام های Serdar Gözelekli و Senem Zencir برعهده داشته اند. چاغلار ارطغرل (در نقش کرم) . بورجو اوزبرک (در نقش عایشه) دو بازیگر و ستاره محبوب ترک هستند که در این سریال ایفی نقش می کنند.

قسمت اول تا آخر سریال ترکی عشق تجملاتی
قسمت اول تا آخر سریال ترکی عشق تجملاتی

قسمت اول تا آخر سریال ترکی عشق تجملاتی

عایشه در اوایل داستان دختر خوبی نیست ولی در ادامه داستان می توان فهمید که او مهربان است و از روی قصد رفتارهای بد را انجام می دهد. عایشه در جمع دوستانش اصلا رفتار بدی ندارد و کسی که به عایشه علاقه مند شده بود و عاشقش بود، با نزدیک ترین دوست او وارد رابطه دوستی می شود.

کرم هم کاراکتری با بازی چاغلار ارطغرل است که نقش مقابل عایشه را بازی می کند. چاغلار قبلا در سریال فضیلت خانم ایفای نقش کرده بود.

این سریال هنوز هم در حال فیلمبرداری است و نمره نسبتا خوبی را به خود اختصاص داده است. سریال عشق تجملاتی از تاریخ ۲۲ خرداد ساعت نه و نیم به وقت ایران از شبکه کانال دی ترکیه پخش می شود. جالب است بدانید که قرار بود اسم این سریال دختر بد باشد ولی به عشق تجملاتی تغییر نام پیدا کرد.

در حال حاضر نمی توان به صورت دقیق گفت که این سریال چند قسمت دارد زیرا ادامه روند یک سریال به ریتینگ و یا نمره آن بستگی دارد. ولی می تواند حدس زد که فعلا بین ۳۰ تا ۴۰ قسمت است.

عشق تجملاتی
عشق تجملاتی

معرفی بازیگران و نقش ها

بازیگران سریال عبارتند از:

  • چاغلار ارطغرل در نقش کرم
  • بورجو اوزبرک در نقش عایشه
  • نیان دونمز در نقش مادر عایشه
  • التان ارکک در نقش پدر کرم
  • نسه بایکت در نقش مادر کرم
  • گُزیده ارسلان در نقش دوست صمیمیه عایشه
  • ییلماز کونت در نقش برک
  • ییلماز کونت در نقش برک
  • زینب توعچه بِیات در نقش ایچا
  • اوعور اوزونت در نقش ارکوک
تمام قسمت های سریال ترکی عشق تجملاتی
تمام قسمت های سریال ترکی عشق تجملاتی

قسمت آخر سریال ترکی عشق تجملاتی

شب در خانه، غنچه پیش عایشه آمده و از او در مورد صحبتش با کرم سوال میکند. عایشه میگوید که هنوز موفق به صحبت با کرم نشده و امشب هم نتوانست موضوع را به او بگوید. غنچه از دست عایشه کلافه می شود. صبح، عایشه میخواهد بیرون برود اما ملاحت خانم اصرار دارد تا بدون خوردن صبحانه نرود، زیرا او حامله است. او به اصرار عایشه را نشانده و با او در مورد مادر بودن و دوران حاملگی صحبت میکند و از گذشته خود درد و دل میکند.

.

عایشه میگوید که عجله دارد و باید پیش غنچه برود. رضا به آرایشگاه رفته است. او متوجه می شود که در آنجا در حال غیبت در مورد عایشه و حامله بودن او هستند. رضا دوباره عصبی شده و شروع به کتک کاری میکند. ارکوت به آنجا آمده و سریع رضا را جدا می‌کند. رضا از اینکه وضعیت عایشه درست نشده و پشت سر آنها حرف می زنند دیگر به ستوه آمده و چون نمی‌تواند جلوی خودش را بگیرد، به کلانتری می رود و از کمیسر میخواهد که هرطور شده او را بازداشت کند و تا زمان ازدواج عایشه و کرم در آنجا بماند تا به کسی آسیب نرساند زیرا نمی‌تواند عصبانیت خودش را کنترل کند.

.

ارکوت به خانه رفته و موضوع را به ملاحت خانم و نظمیه میگوید. بوسه از شنیدن اینکه پدرش بخاطر عایشه به زندان رفته ناراحت می شود و پنهانی با او تماس میگیرد و از عایشه گله میکند. عایشه که دیگر تحملش تمام می شود به سمت اتاق کرم می رود تا با او حرف بزند. جیدا که خودش به عمد با شرکت آمریکایی هماهنگ کرده بود تا به آنجا بیایند، به اتاق کرم آمده و به او خبر میدهد که شرکای آمریکایی بی خبر آمده اند و منتظر او هستند. کرم از او میخواهد که آنها را به اتاق جلسات هدایت کند. عایشه به اتاق کرم آمده و میگوید که با او کار مهمی دارد، اما کرم میگوید که جلسه دارد و باید برود.

.

او از عایشه نیز میخواهد در جلسه حضور داشته باشد. شرکای آمریکایی بخاطر وضعیت شایعات و مشکلات زندگی شخصی کرم که روی شرکت تاثیر گذاشته، به او میگویند که باید تغییراتی در روند شرکت بدهند. آنها به کرم میگویند که او باید به شعبه اروپا منتقل شود. کرم میگوید که او تصمیمش را گرفته و نمیخواهد برود و قصد ازدواج دارد. عایشه وقتی میبیند که بچه روی آینده کرم تاثیر دارد، از او میخواهد سریع بیرون بیاید تا قبل از تصمیم شرکت ماجرا را به او بگوید. عایشه به کرم میگوید که حامله نیست. کرم به او میگوید که از این ماجرا با خبر بوده و او بخاطر بچه قصد ازدواج ندارد، بلکه عایشه را دوست دارد.

.

او عایشه را می‌بوسد و زانو می زند و حلقه ازدواج دست او میکند. عایشه به شدت خوشحال می شود. آنها به اتاق جلسات برگشته و میگویند که قصد ازدواج دارند و به همین خاطر جیدا مجبور می شود به اروپا برود. جیدا از این مسأله به شدت عصبی و ناراحت می شود. کرم و عایشه هر دو خانواده را جمع می‌کنند. آنها تصمیم گرفته اند همه چیز را از ابتدا بگویند. آنها می‌گویند که همه چیز با دروغ شروع شد، اما بعد عاشق یکدیگر شدند و بچه ای نیز در کار نیست. آنها تصمیم ازدواج دارند و کسی نمی‌تواند جلویشان را بگیرد. همگی ابتدا شوکه شده، اما سپس این مسأله را میپذیرند.

.

شب مراسم عروسی عایشه و کرم است. عاقد آمده و هنگام عقد آنها صبری دوباره می آید، اما او اینبار میگوید که قصد خراب کردن عروسی را ندارد و از عایشه دست کشیده و به عنوان مهمان آمده است. عاقد، عایشه و کرم را به عقد یکدیگر در می آرود. آنها با خوشحالی یکدیگر را می بوسند. در مراسم هنگام رقص، ارکوت از فیضا خواستگاری کرده و او نیز جواب مثبت می دهد، غنچه و ولکان تاریخ عقدشان را تعیین می‌کنند، محسن و یلدا تصمیم میگیرند به سفر چند ماهه دور اروپا بروند، و درد زایمان هولیا شروع می شود. همگی با خوشحالی به بیمارستان می روند و خانه خالی می ماند.

قسمت آخر سریال ترکی عشق تجملاتی
قسمت آخر سریال ترکی عشق تجملاتی

⇐ برای دیدن مطالب بیشتر به لینک های: سریال ترکیه ای، سریال های در حال پخش ترکیه ، سریال ترکی عاشقانه و سریال ترکی جدید مراجعه کنید.

منبع خبر : مجله اینترنتی کولاک
برای مشاهده خبر خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی عشق تجملاتی + معرفی بازیگران و نقش ها در مجله اینترنتی کولاک بر روی تیتر زیر کلیک کنید.

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی عشق تجملاتی + معرفی بازیگران و نقش ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید