خواسته سولسشر از مدیریت یونایتد؛ بازیکن با کیفیت بخرید!

0
215

به گزارش خبرگزاری فارس، با باخت ۲ بر یک از سویا در بازی نیمه نهایی لیگ اروپا که شب گذشته در کلن آلمان انجام گرفت، پرونده کاری منچستریونایتد در فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ بسته شد. این تیم تا جمع ۴ تیم پایانی لیگ اروپا بالا آمد و در لیگ برتر انگلیس نیز سوم شد.

اما برای بازگشت به دوران طلایی خود و زمانی که سرآلکس فرگوسن، اسطوره مربیگری هدایت شیاطین سرخ را در اختیارداشت، نیاز به خرید چندین بازیکن جدید برای رفع نقاط ضعف دارد. این نکته ای است که «اوله گونارسولسشر»، سرمربی نروژی در پایان یک فصل طولانی کاری به آن اشاره کرده است.

وی که از تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۱۸ به تیم سابقش بازگشت و در نقشی جدید به عنوان سرمربی برای بازگرداندن دوران خوب گذشته کوشید، معتقد است یونایتد می تواند تحت شرایطی همان تیم خوب و کوبنده قدیم شود.

سولسشر به روزنامه منچسترایوینینگ نیوز گفت: اکنون عرصه رقابت در جام های مختلف، به یک مسابقه تبدیل شده است.اکنون شاهد رشد تیم های دیگر هستیم. آنها موضوع افزایش کیفیت را لحاظ می کنند. منچستریونایتد نیز می تواند در این مسیر قدم بردارد. قطعا داشتن بازیکنانی با کیفیت، هزینه بالایی دارد. اما چاره ای نیست.

او ادامه داد: برای رسیدن به سطح بهترین تیم های لیگ برتر مسیری طولانی داریم. می پذیریم که از ما جلوتر هستند.

انتهای پیام/

 


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید