خوشحالم سرآسیایی هدایت فجر را برعهده گرفت/ ۶ بازی باقیمانده لیگ برای من مهم است

0
87

به گزارش وانانیوز، 

محمد ربیعی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فجرسپاسی شیراز در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر اظهار داشت: از مجموعه باشگاه تشکر می‌کنم که هواداران را پس از دو سال در ورزشگاه خواهیم دید. فردا بازی سختی داریم و برای خود من ۶ بازی باقیمانده تا پایان فصل مهم است که بتوانیم فلسفه و ایده‌های اول فصل‌مان را فارغ از نتیجه دنبال کنیم.

وی افزود: خیلی خوشحالم هدایت فجر را همکار ما یعنی مجتبی سرآسیایی برعهده گرفته است که هم محترم است و هم عزیز است. سرآسیاب دوست خوب من است و برای فجر و او در ادامه مسیر باقیمانده آرزوی توفیق دارم. 

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در مورد حضور تماشاگران در ورزشگاه یادآور شد:  از ۷ بازی باقیمانده تا پایان فصل لیگ دسته اول که به لیگ برتر صعود کردیم تماشاگران‌مان را نداشتیم. متاسفانه یکی از حیرت‌های من عدم حضور تماشاگران مس در جشن صعود به لیگ برتر و قهرمانی این تیم در لیگ دسته اول بود. سال گذشته مس در اولین سال حضورش در لیست برتر هشتم شد و امسال هم در نیمه بالای جدول قرار دارد و دوست داریم در این شرایط هواداران‌مان را داشته باشیم. 

ربیعی در خصوص حمایت مسئولان از مس و حضورشان در تمرین این تیم تصریح کرد: حضور چنین افرادی در انگیزه و انرژی کلیه عوامل باشگاه تاثیرگذار است و از آنها تشکر می‌کنم. این تیم برای بزرگواران و مردم شهر است. به عنوان شهروند افتخاری رفسنجان حمایت آنها را در ۲۵ روز گذشته شاهد بودم.

وی درباره محروم و مصدومان تیمش برای بازی فردا گفت: شاهین توکلی را به دلیل ۴ اخطاره بودن و یونس اکبری و مهدی ترکمان را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید