خوشحالم که فصل فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشتم

0
51

به گزارش وانانیوز، 

مجید نصیری در مورد عملکرد مس رفسنجان در فصل گذشته گفت: ما در مجموع فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و به هدف‌هایی که باشگاه و کادر فنی ترسیم کرده بودند، رسیدیم. البته در یک مقطع از فصل چند امتیاز حساس از دست دادیم که این موضوع طبیعی است، چون نمی‌توان توقع داشت که یک تیم مدام روی دور نتیجه گرفتن باشد. خدا را شکر که فصل به خوبی برای ما تمام شد و فوتبالی هم که مس به نمایش گذاشت با تحسین کارشناسان و رسانه‌ها همراه بود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از عملکرد خودش در این فصل راضی است، یادآور شد: من ۲۸ بازی انجام دادم و تجربیات زیادی را به دست آوردم. فصل گذشته برای من فوق‌العاده بود و خوشحالم که جواب اعتماد کادر فنی را دادم. باید از محمد ربیعی، مسئولان باشگاه و هم‌بازی‌هایم تشکر کنم و امیدوارم فصل آینده شرایط بهتری را تجربه کنم. من یک فصل دیگر هم با مس رفسنجان قرارداد دارم.

نصیری با اشاره به کیفیت بازی های لیگ برتر و اینکه برخی معتقدند کیفیت فنی مسابقات اُفت پیدا کرده بود، تصریح کرد: فکر می‌کنم کیفیت لیگ از سال‌های قبل بهتر بود و تیم‌های خوبی در لیگ فصل گذشته حضور داشتند. برای فصل بعد هم دو تیم ریشه‌دار ملوان و مس کرمان به لیگ برتر آمدند و قطعاً کیفیت بازی‌ها باز هم بهتر خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید