خیلی از تیم‌های آسیایی نمی‌توانند مقابل تیم ملی حرفی برای گفتن داشته باشند

0
8

به گزارش وانانیوز، 

علیرضا اکبرپور درباره عملکرد تیم ملی در بازی با امارات گفت: اینکه ما در یک بازی بیرون از خانه سه امتیاز گرفتیم اتفاق بسیار مهمی بود و این برد موقعیت ایران را در گروه از لحاظ امتیازی بهتر کرد، ولی طبیعتاً خیلی‌ها توقع دارند که با این پتانسیل تیمی بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم. تیم‌هایی مثل امارات هیچ وقت نمی‌توانند یک رقیب جدی برای ما باشند و مسئله مهم این است که بتوانیم در این مسابقات اقتدار بیشتری داشته باشیم و نتیجه طوری رقم بخورد که کسی استرس پیدا کند.

پیشکسوت فوتبال ایران در ادامه افزود: تیم ملی بازیکنان باکیفیتی دارد که اکثر آنها لژیونر هستند و وقتی از فوتبال اروپا بر می‌گردند در بهترین شرایط ممکن قرار دارند. طبیعتاً با این نفرات توقع از تیم ملی بالاست و تیم‌هایی مثل عراق، امارات، بحرین و خیلی از تیم‌ها در آسیا نمی‌توانند برابر ما حرفی برای گفتن داشته باشند.

وی در مورد دیدار فردای تیم ملی برابر کره جنوبی هم اظهار داشت: بازی برای تیم‌های شرق آسیا همیشه برای تیم ملی سخت است و ما باید بدانیم که این بازی با بازی قبلی برابر امارات تفاوت زیادی دارد. کره جنوبی هم تیم باکیفیتی است، ولی ما میزبان هستیم و نکته مهم دیگر این است که در سال‌های گذشته نتایج خوبی برابر کره گرفتیم و قطعاً از لحاظ روحی و روانی نسبت به آنها برتر هستیم. امیدوارم با انجام یک بازی خوب و هوشمندانه سه امتیاز این بازی را بگیریم.

 

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید