درخواست احساسی پسر علیرضا بیرانوند در آستانه بازی با ولز

0
42

قول ویژه بیرانوند به پسرش در آستانه بازی با ولز

پسر علیرضا بیرانوند گفت: از پدرم خواستم جلوی ولز بازی کند و او هم به من گفت که بازی خواهد کرد.

به گزارش وقت صبح به نقل از خبر ورزشی؛ طاها بیرانوند فرزند خردسال گلر ملی پوش کشورمان، در هتل محل اقامت خبرنگاران و اهالی رسانه در خصوص آخرین وضعیت پدرش گفت: «با بابام صحبت کردم؛ او حالش بهتر است. از پدرم خواستم جلوی ولز بازی کند و او هم به من گفت که بازی خواهد کرد. دعا می کنم تیم ملی ایران در دیدار با ولز برنده شود.»

لازم به یادآوری است یکی از تلخ‌ترین اتفاق‌های بازی ایران و انگلیس، لحظه مصدومیت علیرضا بیرانوند بود. انگار کی‌روش می‌دانست که قرار است در نبود گلر شماره یک تیمش چه بلایی سر شاگردانش بیاید که وقتی متوجه شد علی بیرو نمی‌تواند به بازی ادامه دهد، آن واکنش خاص را نشان داد و توی سرش زد.

نمایش سیدحسین حسینی جلوی انگلیس، انتقادهای زیادی را به دنبال داشت و گفته می‌شود که اگر بیرانوند به دیدار با ولز نرسد، شاید امیر عابدزاده در آن بازی به میدان برود.

این وسط کادر پزشکی تیم ملی در تلاش است تا در صورت امکان، بیرانوند را آماده بازی کند و گفته می‌شود که شاید دروازه‌بان شماره یک تیم ملی، با استفاده از گارد محافظ جلوی ولز به میدان برود.

واکنش کمیته پزشکی به بازی بیرانوند

البته با توجه به مدل مصدومیت بیرانوند جلوی انگلیس، کمیته پزشکی فیفا پیگیر وضعیت این بازیکن شده و از روزی که بازی کردن چند دقیقه‌ای بیرانوند بعد از مصدومیتش، واکنش‌های زیادی را به دنبال داشته، حالا کمیته پزشکی فیفا در کنار کادر پزشکی تیم ملی، می‌خواهند اجازه بازی کردن بیرانوند را در صورتی صادر کنند که این موضوع، با کمترین ریسک ممکن همراه باشد.

پسر علیرضا بیرانوند درحالی مدعی شده پدرش در دیدار با ولز بازی می کند که آخرین اخبار حکایت از آن داشته که به احتمال زیاد گلر سرشناس کشورمان به این بازی نخواهد رسید!

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید