درخواست هواداران پرسپولیس از حمید مطهری

0
135

به گزارش وانانیوز، 

سرمربی جدید نساجی و مربی فصل گذشته پرسپولیس بلافاصله هم پُست خداحافظی برای هواداران تیم سابقش گذاشت جالب آن که اغلب هواداران پرسپولیس بدرقه گرمی با این مربی خوشنام داشته و از او تشکر و قدردانی کردند.

نکته جالب تر آن که کاربران پرسپولیس در فضای مجازی یک التماس دعا هم داشتند: ” لطفا سوپرجام را از دست استقلالی ها در بیاورید!”

استقلال قهرمان لیگ برتر، در بازی سوپرجام فوتبال ایران که امسال قبل از شروع لیگ سال بعد انجام خواهد شد باید به مصاف تیم فوتبال نساجی برود که قهرمان مسابقات جام حذفی بوده است.

شاید در اولین نگاه، خیلی ها تیم فوتبال نساجی را حریفی مناسب برای تیم فوتبال استقلال می دانند اما این طور نیست و تیم نساجی که در لیگ، رتبه و موقعیت خوبی هم ندارد در مسابقات مختلف خود برابر استقلال در لیگ و جام حذفی در ۳ بازی ۳۰۰ دقیقه (۲ بازی ۹۰ دقیقه ای در لیگ برتر و یک دیدار ۱۲۰ دقیقه ای در جام حذفی) دروازه خود را به روی استقلالی ها بسته نگه داشته است.

استقلال که در ضربات پنالتی جام حذفی برابر نساجی بازنده و شانس قهرمانی در این جام را از دست داد حالا این فرصت دارد که با قهرمانی در مسابقات لیگ، شانس بازی دوباره با تیم نساجی و گرفتن انتقام از این تیم را پیدا کند.

تقابل حمید مطهری مربی فصل گذشته پرسپولیس با تیم استقلال در سوپرجام می تواند در نوع خود جالب باشد.

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید