درخواست ۳ برابری یک بازیکن از پرسپولیس

0
245

به گزارش وانانیوز، 

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که تیمش پیشتاز نقل و انتقالات در این فصل است، حرف های جالبی در خصوص نقل و انتقالات این فصل زد. درویش در صحبت هایش مثل جالبی زد. او گفت : یکی از بازیکنان جوان که خواهان زیادی هم داشت ۳ هفته قبل از پایان فصل به دفتر ما آمد و اعلام کرد دوست دارد با پرسپولیس قرارداد ببندد و از بچگی عاشق این تیم بوده است.

من هم چون چند هفته از لیگ باقی مانده بود، به او گفتم این کار اخلاقی نیست. بعد از پایان لیگ برتر این بازیکن به همراه فردی که خودش را مدیربرنامه های این بازیکن معرفی کرد، به دفتر باشگاه آمد ولی در عین تعجب خواستار مبلغ عجیب و غریبی برای این بازیکن جوان شد.

مبلغی که قبل از پایان لیگ با او توافق شد، با مبلغی که ایجنتش در جلسه بعدی به ما گفت؛ ۲۰۰ درصد اختلاف داشت. اما منظور درویش چه کسی بود؟

محمد خدابنده لو هافبک تیم ملی امید و باشگاه ذوب آهن که در نقل و انتقالات امسال خواهان زیادی داشت، در چند نوبت با پرسپولیس مذاکره کرد ولی در نهایت راهی گل گهر شد. محمد که علاقه زیادی به بازی برای پرسپولیس داشت، به توافق مالی نرسید و به تیم سیرجانی رفت.

این اتفاق درحالی رخ داد که خدابنده لو در آستانه پرسپولیسی شدن قرار داشت ولی مدیربرنامه این بازیکن پیشنهاد عجیب و غریبی به پرسپولیس برای این بازیکن ۲۲ ساله داد و خواهان دریافت مبلغ زیادی شد. همین موضوع باعث شد تا توافقات منتفی شود و پرسپولیس هم زیربار خواسته های ایجنت این بازیکن نشد. همچنین ایجنت این بازیکن به صورت جداگانه خواهان دریافت مبلغ زیادی شد که درویش به آن اشاره کرد.

 

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید