در بازی با استقلال به ما توهین شد/ هر بازیکن باید برای تیم خودش تلاش کند

0
80

به گزارش وانانیوز، 

محمد آبشک پس از برتری ۲ بر یک فولاد خوزستان مقابل پیکان اظهار داشت: هفته گذشته شکست خوردیم و برای پیروزی به تهران آمدیم تا شرایط خود را در جدول بهتر کنیم. شایسته پیروزی بودیم، اما روی غافلگیری گل خوردیم و خدا را شکر در دقایق پایانی به گل رسیدیم. با توجه به اتفاقات ابتدای فصل، شرایط خوبی را پشت سر گذاشتیم و با هزینه‌ای که باشگاه کرد، نتایج خوبی گرفتیم.

وی با بیان اینکه فولادی‌ها می‌توانستند نتایج بهتری به دست بیاورند، خاطرنشان کرد: در برخی دیدارها، مانند بازی با مس رفسنجان که یک پنالتی در دقایق تلف شده از دست دادیم، می‌توانستیم بهتر نتیجه بگیریم. می‌توانستیم امتیازات بیشتری جمع کنیم، اما ناامید نیستیم و ان‌شاءالله رتبه چهارم را به دست بیاوریم.

بازیکن فولاد خوزستان در مورد اتفاقات دیدار با استقلال تصریح کرد: استقلال و پرسپولیس قابل احترام هستند. نباید این را بگویم؛ من در گذشته استقلالی بودم، اما در لباس فولاد تمام تلاش خود را می‌کنم و به فکر منافع تیم خودمان هستیم. در آن بازی به همه ما توهین شد و افرادی با استقلالی‌ها خوشحالی می‌کردند که معلوم نبود چه کسانی هستند. ۳۰ نفر بیرون از ورزشگاه با استقلالی‌ها آمدند و درگیری به وجود آمد.

آبشک راجع به آینده فوتبالی خود و اینکه ابتدای فصل با باشگاه پرسپولیس مذاکره کرده بود، گفت: امسال با فولاد قرارداد داشتم و باید با مدیران باشگاه صحبت کنم. من به باشگاه پرسپولیس هم رفتم، اما قسمت نبود به این تیم بروم. در فوتبال حرفه‌ای، بازیکنان استقلال و پرسپولیس ممکن است در گذشته طرفدار حریف بوده باشند و هر بازیکن، باید برای تیم خودش تلاش کند.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید