دستگیری عامل انتشار کلیپ و شایعه مشاهده ویروس کرونا در بابل

0
100


حوادث رکنا: رئیس پلیس فتا مازندران از دستگیری عاملان انتشار کلیپ و شایعه مشاهده ویروس کرونا در شهرستان بابل در فضای مجازی خبر داد.

دستگیری عامل انتشار کلیپ و شایعه مشاهده ویروس کرونا در بابل

به گزارش رکنا، سرهنگ احمد خورشاد گفت: در پی انتشار مصاحبه و خبری در فضای مجازی، شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های معاند نظام مبنی بر انتشار و تأیید مشاهده ویروس کرونا در یکی از بیمارستان‌های شهرستان بابل، موضوع در دستور کار پلیس فتای آن شهرستان قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا استان مازندران، تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه کارشناسان پلیس فتا بابل موفق شدند، عاملان انتشار و تهیه کنندگان این کلیپ ویدئویی را شناسایی کنند.

سرهنگ خورشاد، خاطر نشان کرد: با هماهنگی قضائی متهمان در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند و در تحقیقات و بازجویی‌های پلیس انگیزه خود از انتشار این شایعه را صرفاً برای پیشگیری و رعایت بیشتر بهداشت در خانواده یکی از این افراد عنوان کردند.

وی با بیان اینکه متهمان ضمن ابراز ندامت و پشیمانی از این اقدام ناشایست، ارسال کلیپ به کانال‌های معاند نظام را از سوی یکی از دوستانشان عنوان کردند، اظهار داشت: در ادامه این عملیات منتشر کننده و ارسال کننده کلیپ نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.نوشته دستگیری عامل انتشار کلیپ و شایعه مشاهده ویروس کرونا در بابل اولین بار در رکنا پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید