دعوای پرسپولیس و استقلال بر سر بزرگترین بمب تاریخ فوتبال ایران

0
139

به گزارش وانانیوز، 

هاشمی نسب در پرسپولیس با گلهایی که به استقلال زد محبوب شد اما هواداران پرسپولیس هرگز تصور نمی کردند او به تیم رقیب برود و با یک انتقال ۱۰۰ میلیونی بزرگترین بمب تاریخ نقل و انتقالات فوتبال ایران شود. البته قبل از او هم ستاره هایی چون احمد رضا عابدزاده و شاهرخ بیانی بین دو تیم مطرح فوتبال ایران جا به جا شده بودند اما انتقال هاشمی نسب از پرسپولیس به استقلال حسابی سروصدا کرد.

علی فتح الله زاده مدیرعامل وقت باشگاه استقلال گفته بود ما هاشمی نسب را خریدیم تا دیگر به استقلال گل نزند و عجیب این که در دربی ۷۹ وقتی مهدی هاشمی نسب با پیراهن استقلال به تیم سابقش گل زد غش کرد و کلی حاشیه ایجاد شد تا دعوای طرفین بالا بگیرد.

بعدها وقتی از هاشمی نسب در مورد شعارهای تند هواداران پرسپولیس پرسیدند گفت: خیلی هم فرقی نمی کند. قبلا از ۴۰ هزار نفر فحش می خوردم و حالا از ۶۰ هزار نفر!

مهدی البته با پروین دچار اختلاف شده بود اما با پولی که از استقلال گرفت برای پدر و مادرش خانه خرید که هنوز هم از این مساله به عنوان یکی از بهترین کارهای زندگی اش یاد می کند. او بدون شک و با فاصله بزرگترین بمب نقل و انتقالاتی فوتبال ایران است که در تاریخ دربی ها ۴ گل برای پرسپولیس و یک گل برای استقلال به ثمر رساند.

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید