دعوت اساتید انقلابی البرز از آیت الله رئیسی برای حضور در انتخابات

0
73دعوت اساتید انقلابی البرز از آیت الله رئیسی برای حضور در انتخابات

دعوت اساتید انقلابی البرز از آیت الله رئیسی برای حضور در انتخابات

اساتید انقلابی استان البرز جهت حضور آیت الله رئیسی بعنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری بیانیه ای صادر کردند.

 اساتید انقلابی استان البرز جهت حضور آیت الله رئیسی بعنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری بیانیه ای صادر کردند که به شرح ذیل است؛

حضرت آیت الله ابراهیم رئیسی

صدور بیانیه گام دوم از سوی مقام معظم رهبری، بیانگر آغاز عصری جدید از حیات انقلاب اسلامی و ترسیم نقشه راه برای آینده آن در قالب یک منشور مهم برای نسل‌های جدید و ایجاد تمدّن نوین اسلامی و درنهایت طلوع خورشید ولایت عظمی (ارواحنافداه)» است.

 برداشتن قدمهای موثر در آغاز پیاده سازی گام دوم انقلاب  نیاز به تغییرات اساسی دارد .خوشبختانه این تغییر درقوه قضائیه با حضور جنابعالی ودر قوه مقننه با انتخاب آگاهانه مردم  برداشته شده است، ولی در مهمترین رکن اجرایی نظام بدلیل عدم همراهی دولت، اقدامی امیدوار کننده صورت نگرفته است و از آنجا که بخشهای مهم اجرای سیاستهای بیانیه نیاز به همراهی قوه مجریه انقلابی و در راس آن رئیس جمهور پرکار و پرتلاش دارد، بنابراین انتخابات ۱۴۰۰ اهمیتی ویژه پیدا می کند.

ازطرفی اوضاع کشور مخصوصا از نظر اقتصادی و زمین‌گیر شدن دولت پس از ۸ سال در تحقق وعده‌های انتخاباتی سال های ۹۲ و ۹۶ و چشم دوختن آنها به کدخدا، کشور را در مرحله حساسی قرار داده و اگر همت به خرج داده نشود، ممکن است اوضاع بسیار سخت‌تر شود. ازاین رو ساماندهی اوضاع نیازبه فردی انقلابی در ایجاد دولت حزب اللهی برای اخذ تصمیمات مهم و بن‌بست‌شکن  در راستای گام دوم انقلاب دارد.

عملکرد جنابعالی در مدت ریاست بر قوه قضائیه نشان می دهد که در راستای اجرای توصیه های بیانیه  گام دوم  انقلاب مانند تغییر مناسبات اشتباه، میدان دادن به جوانان درقوه قضائیه ، برخورد سریع و قاطع با فساد، توسعه عدالت ،رسیدگی به مشکلات اقتصادی و بن بست شکنی در رفع آنها، حضور میدانی و جهادی در میان مردم  ، عزت مندی در روابط خارجی و بین المللی قدم بر داشته اید و پرچمدار عمل به بیانیه گام دوم درکشور هستید.

 لذا ضمن احترام و اعتراف به توانمندی ها و صلاحیت های عزیزان  در جبهه انقلاب که تاکنون برای حضور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرده اند، از آنجا که به اذعان همه، تنها فردی که میتواند باعث وحدت درمیان نیروهای انقلاب  و اجماع سازی سیاسی و جذب آرای اکثریت مردم گردد جنابعالی هستید، از این رو استادان دانشگاههای استان البرز در راستای عمل به وظیفه شرعی و دینی و ملی خود و به استناد آیه “أن تؤدّوا الأمانات إلى أهلها” از حضرتعالی که در مدت ریاست خود بر قوه قضائیه جلوه ای ناب از مدیریت انقلابی را به نمایش گذاشته و موجب درخشش بارقه های امید و اعتماد در دل مردم گردیده اید، دعوت میکنند تا با شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و انسجام بخشیدن به نیروهای مومن و انقلابی، زمینه ساز تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و تشکیل دولت جوان حزب اللهی گردید. إن شاء الله

والسلام علیکم و رحمت الله
استادان دانشگاههای استان البرز

منبع: فارسمنبع : شایانیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید