دلنوشته شقایق دهقان برای مادر بدلکار مرحوم /عکس

0
83

دلنوشته شقایق دهقان برای مادر بدلکار مرحوم /عکس

شقایق دهقان این عکس از ارشا اقدسی منتشر کرد.  شقایق دهقان  متولد ۴ اسفند ۱۳۵۷ در گیسن (آلمان)، هنرپیشه و نویسنده است. با شرکت در کلاس های عروسک گردانی در سال ۱۳۷۴ عروسک گردانی را فرا گرفت و دو سال بعد در یک تئاتر عروسکی حضور پیدا کرد. سپس به گلچهره سجادیه معرفی شد و در یک تئاتر جدی به سرپرستی او ایفای نقش کرد. نویسندگی برای برنامه های کودک باعث شد تا پیشنهاد بازی در یک سریال کودک و نوجوان را بپذیرد و به عنوان بازیگر سریال آغاز به کار کرد. شقایق دهقان در فیلم های سینمایی نارگیل، انفرادی، ناگهان درخت، فصل ماهی سفید، اکسیدان، گذر موقت، شرف خانواده فاضل، آتیش بازی، گوهر، شیرین، سیندرلا، زیر نور ماه، تله فیلم گنجینه جواهر پشته، سریال های تلویزیونی قطار ابدی، بیست، مثل زندگی، دختران، جوان امروز و… حضور داشته است. او همچنین به عنوان نویسنده در مجموعه های کمربندها را ببندیم، نقطه چین، دورهمی، شب های برره و شرف خانواده فاضل فعالیت کرده است. دهقان سال ۱۳۹۴ در برنامهٔ خندوانه، به اجرای استند آپ کمدی پرداخت و در سال ۱۳۹۶ به همراه مهراب قاسم خانی به عنوان داوران بخش استند آپ کمدی جشنوارهٔ هنری پارسی زبانان اروپا انتخاب شدند.

شقایق دهقان با انتشار این عکس از ارشا نوشت:

دلنوشته شقایق دهقان برای مادر بدلکار مرحوم /عکس

“یادم هست چند سال پیش رامبد در برنامه خندوانه از مادر ارشا اقدسی پرسید؛ ایشون از دیدن صحنه های بدلکاری ارشا چه احساسی دارن؟

خانوم جواب داد؛ هم بی نهایت میترسم و نگرانم هم همزمان به شجاعتش افتخار میکنم!

_مادر بودن به رسم مادرهای شجاع و خاصی که از حق خودشون میگذرن تا به بچه هاشون فرصت بدن و از بچه هاشون حمایت میکنن تا اون جوری که بچه هاشون دلشون میخواد زندگی و زنده بودن رو با هیجان، متفاوت و دیوانه وار، (هرچند کوتاه… ) تجربه کنن.

با قلبی آکنده از غم، تسلیت به خانواده محترم ارشا اقدسی “

منبع : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید