دلیل تأخیر آغاز بازی پرسپولیس ـ تراکتور مشخص شد

0
53

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در خصوص علت تاخیر ۱۵ در آغاز بازی تیم‌ های پرسپولیس و تراکتورسازی توضیح داد.

دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتور در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال روز گذشته یکشنبه و با ۳۰ دقیقه تاخیر آغاز شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ در همین رابطه علیرضا عاصم یوسفی گفت: این اتفاق نباید می‌افتاد، از هواداران فوتبال بابت این موضوع و مشکل ایجاد شده عذرخواهی می‌کنم. همچنین باید از صدا و سیما هم بابت تاخیر در آغاز بازی عذرخواهی داشته باشم به خصوص که کنداکتور برنامه‌های سازمان به خاطر همین وقفه از نظم خارج شد.

وی با بیان اینکه اجازه تکرار چنین اتفاقاتی را نمی‌دهیم گفت: در فضای فعلی نباید هم تراز با دیگران شد تا اتفاقات روز گذشته رقم نخورد. در مورد تاخیر ایجاد شده در آغاز بازی هم یکسری مشکلات مدیریتی باعث آن شد.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی با اشاره به قدمت مجموعه ورزشی آزادی تاکید کرد: طبق پروتکل‌های همیشگی، قبل از آغاز بازی در مورد یکسری تجهیزات و مسائل باید ارزیابی لازم انجام شود از جمله تست فیوز، ظاهراً این تست قبل از بازی دیروز انجام نشده بود و مشکل آن به بازی کشیده و باعث ایجاد تاخیر شد.

عاصم یوسفی تصریح کرد: کاری که در ۲۰ دقیقه انجام می‌شود باید قبل از بازی انجام بشود تا در شروع بازی مشکل ایجاد نکند.

«کنار گذاشتن مددی از مدیریت مجموعه ورزشی آزادی در همین راستا انجام شد؟» وی در پاسخ گفت: از مددی و تلاش‌هایی که برای مجموعه ورزشی آزادی داشته تشکر می‌کنم، اما در این فضا اگر مشکلی ایجاد شود، با آن برخورد خواهد شد و کوتاه نمی‌آییم.

منبع : شایا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید