دلیل متفاوت و رکورد شکنی آنجلینا جولی در اینستاگرام!

0
35

آنجلینا رکورد اینستاگرام را شکست.

دلیل متفاوت و رکورد شکنی آنجلینا جولی در اینستاگرام!

آنجلینا جولی در اقدامی که می‌گوید برای حمایت از زنان و دختران افغانستانی است، برای نخستین بار به اینستاگرام پیوست و در اولین گام رکوردشکن شد.

به گزارش وقت صبح به نقل از  خبرآنلاین؛ آنجلینا جولی که تا پیش از در هیچ شبکه اجتماعی فضای مجازی عضویت رسمی نداشت، به اینستاگرام پیوست. او رکورد رسیدن به یک میلیون دنبال‌کننده که پیش از این در اختیار جنیفر آنیستون بود را در این حضور غافلگیرکننده شکست.

جنیفر آنیستون بازیگر سرشناس سریال «فرندز» که پیش از این رکورددار بود،‌ پس از پیوستن به اینستاگرام در ۶ ساعت به یک میلیون دنبال‌کننده رسید، رکوردی که با آمدن آنجلینا جولی به اینستاگرام شکسته شد.

جولی در یک ساعت نخست بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار دنبال کننده پیدا کرد.

آنجلینا جولی یک ساعت پیش (امروز ۲۰ آگوست) با قرار دادن یک پست در مورد افغانستان به پلتفرم اینستاگرام پیوست.

جولی در این پست اینستاگرامی نوشت: این نامه ای است که من از سوی یک دختر نوجوان افغانستانی می فرستم.

برای مردم افغانستان

در حال حاضر مردم افغانستان توانایی برقراری ارتباط در رسانه های اجتماعی و همینطور آزادی بیان خود را از دست داده اند، بنابراین من به اینستاگرام آمده ام تا داستانهای آنها و صدای کسانی را که در سراسر جهان برای حقوق اولیه انسانی خود مبارزه می کنند، به اشتراک بگذارم.

این بازیگر و فعال آمریکایی خاطر نشان کرد: دیدن آوارگان افغانستانی که دوباره ترس و بلاتکلیفی کشورشان را فرا گرفته، ناراحت کننده است.

صرف این همه پول و زمان، ریختن خون و از دست دادن جان ها فقط برای رسیدن به این هدف، درک این موضوع تقریبا ناممکن است.

من دو هفته قبل از ۱۱ سپتامبر در مرز افغانستان بودم و در آنجا با پناهندگان افغانستانی آشنا شدم. این داستان مربوط به بیست سال پیش است.

بازیگر «آقا و خانم اسمیت» در پایان این پست نوشت: مانند دیگر کمیته ها که از کمک رویگردانی کرده اند، نیستم. من همچنان به دنبال راه هایی برای کمک خواهم بود و امیدوارم شما هم به من بپیوندید

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید