دیزاین خانه “بهرام رادان” و همسرش هوش از سر شما می برد/ عکس

0
48

دیزاین خانه "بهرام رادان" و همسرش هوش از سر شما می برد/ عکس

مینا مختاری همسر بهرام رادان تصویری را از دیزاین اروپایی خانه شان به اشتراک گذاشت.

به گزارش وقت صبح، همسر بلاگر بهرام رادان به نام مینا مختاری در اینستاگرامش عکسی جالب را از خود در خانه لاکچری شان با دیزاینی فوق العاده زیبا به اشتراک گذاشت.

دیزاین خانه "بهرام رادان" و همسرش هوش از سر شما می برد/ عکس

ماجراجویی بهرام رادان در سیستم مغز انسان

در آستانه آغاز فاز نهایی فیلمبرداری مستند سینمایی «کاپیتان من»، اولین پوستر از این فیلم منتشر شد.

«کاپیتان من» نام مستندی علمی است با حضور بهرام رادان که این بازیگر در آن به ماجراجویی در سیستم پیچیده مغز انسان می‌پردازد.

پس از گذشت نزدیک به یک سال مطالعه و پژوهش، فاز اول و دوم فیلمبرداری «کاپیتان من» اسفندماه سال ۱۳۹۷ به به پایان رسید و گروه برای فیلمبرداری فاز نهایی آماده می‌شود.

رادان علاوه بر روایت داستان، مسئولیت تهیه‌کنندگی این اثر را هم بر عهده دارد که به احتمال زیاد اولین نمایش آن زمستان امسال خواهد بود.

بنا بر اعلام، سوژه این مستند به کارگردانی سیاوش صفاریان‌پور، برای اولین‌بار است که در ایران در قالب مستند سینمایی به تصویر کشیده شده و در آن متخصصان و پزشکان معتبر مغز و اعصاب و متخصصان علوم شناختی، آخرین یافته‌های علمی از فرمانده بدن انسان را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهند.

کالبدشکافی از مغز طبیعی یک انسان و جست‌وجو در لایه‌های مختلف این ساختار پیچیده برای درک رمز و راز عملکرد آن، از مهم‌ترین بخش‌های این مستند علمی به حساب می‌آید.

 

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید