“دی کاپریو” تصمیم عجیب خود را می گیرد!

0
24

"دی کاپریو" تصمیم عجیب خود را می گیرد!

لیٔوناردو دی کاپریوبه علت علاقه زیادش به سریال بازی مرکب قرار است در فصل سوم آن بازی کند.

به گزارش وقت صبح به نقل از برنا، کارگردان و نویسنده سریال بازی مرکب از حضور لئوناردو دی‌کاپریو در فصل سوم بازی مرکب صحبت هایی کرده است.

هوانگ دونگ-هیوک که به عنوان نویسنده و کارگردان سریال پرطرفدار «Squid Game» شناخته می شود، در یک کنفرانس خبری شرکت نمود و در پاسخ به این سوال که آیا در فصل دوم شاهد حضور بازیگری هالیوودی خواهیم بود، پاسخ داد:

«با توجه به این که فصل دوم هم چنان در کشور کره جریان خواهد داشت، هیچ بازیگر هالیوودی فعلاً در نظر گرفته نشده است ولی شاید این اتفاق در فصل سوم به وقوع بپیوندد. لیٔوناردو دی کاپریو در گذشته اظهار نموده که از طرفداران پر و پا قرص سریال «Squid Game» می باشد، پس اگر که شرایط مهیا باشد از او برای حضور در فصل سوم دعوت خواهیم کرد.»

هوانگ دونگ-هیوک در ادامه اعلام کرد که فیلم برداری فصل دوم در سال ۲۰۲۳ آغاز خواهد شد تا پخش قسمت های جدید برای سال ۲۰۲۴ آماده باشد.

همچنین او فاش کرد که در مقایسه با فصل اول، بودجه بیشتری به آن ها اختصاص داده شده که دست عوامل پشت صحنه را برای به تصویر کشیدن وقایع هیجان انگیز باز خواهد گذاشت.

سریال کره ای «Squid Game» یکی از شگفتی های سریال های تلویزیونی در سال ۲۰۲۱ بود که رکورد بزرگی را از خود بر جای گذاشت و سود سرشاری را برای کمپانی نتفلیکس به ارمغان آورد. همین مسیٔله باعث شد تا خالق این مجموعه بتواند ساخت فصل های دوم و سوم را آغاز نماید و حال باید دید دونگ-هیوک می تواند موفقیت فصل نخست را تکرار نماید یا خیر!

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید