رؤیای کودکی‌ام به حقیقت پیوست

0
113

به گزارش وانانیوز، 

الکساندر زینچنکو که پس از ۶ سال عضویت در باشگاه منچسترسیتی از این باشگاه جدا و با امضای قراردادی چهار ساله به ارزش ۳۰ میلیون یورو به آرسنال پیوست، به سایت رسمی این باشگاه انگلیسی گفت: می‌خواهم بگویم این یک رؤیای کودکی است که به حقیقت می‌پیوند، چون من در کودکی هوادار سرسخت آرسنال بودم. زمانی که تیری آنری و سسک فابرگاس در اینجا بازی می‌کردند، من فقط از تماشای بازی‌های آن آرسنال لذت می‌بردم. بدیهی است که از همان زمان به این باشگاه علاقه‌مند شدم، بنابراین بسیار هیجان‌زده هستم و بی‌صبرانه منتظر بازی با پیراهن آرسنال هستم.

این هافبک اوکراینی در ادامه در تمجید از سرمربی اسپانیایی آرسنال اظهار داشت:می‌توانم بگویم که آرتتا نقش مهمی در تصمیم‌گیری من برای پیوستن به آرسنال داشت. از روز اول حضور میکل در من‌سیتی می‌دانستم که او مربی بسیار خوبی خواهد شد. شیوه‌ای که آرتتا فوتبال را می‌بیند و باید بگویم که از تماشای بازی‌های فصل اخیر آرسنال لذت ‌بردم.

زینچنکوی ۲۵ ساله در ادامه درباره هم‌تیمی پیشین خود که او هم در این تابستان به توپچی‌های لندن پیوست، خاطرنشان کرد: ژسوس دوست صمیمی من است و باید بگویم که با او هم در مورد همه چیز برای آمدن به آرسنال صحبت کردم و گابریل چیزهای خوبی از این باشگاه فوق‌العاده، جو موجود در آن و کسانی که در این باشگاه هستند به من گفت، بنابراین واقعاً تحت‌تأثیر قرار گرفتم.

او در ۱۲۷ بازی برای منچسترسیتی به میدان رفت و آمار دو گل‌زده و ۱۲ پاس‌گل را هم از خود برجای گذاشت.

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید