رشید مظاهری به ستاره استقلال متلک انداخت؟!

0
88

به گزارش وانانیوز، 

رشید مظاهری در مورد اینکه ظاهرا هفته گذشته به خاطر مسائل مالی در تمرین استقلال به سراغ او آمده بودند، گفت: فکر می کنم آنقدر اعتبار داشته باشم که طلبکار به دنبال من نیاید اما اگر به این شرایط برسد فکر می کنم شما متوجه می شوید!

دروازه بان شناخته شده استقلال معمولا عادت دارد بعد از نیمکت نشینی یا بر وفق مراد نبودن شرایطش مصاحبه های طعنه آمیزی انجام دهد و حالا به نظر می رسد باز هم همین رویه را در پیش گرفته باشد.

مظاهری شاید تصور می کرد با توجه به گل نخوردن برابر ذوب آهن مقابل تیم سابقش تراکتور در ترکیب اصلی قرار بگیرد اما چنین نشد و فرهاد مجیدی بار دیگر تصمیم گرفت سید حسین حسینی را در ترکیب اصلی بگذارد.

منظور گلر نیمکت نشین استقلال چه بود و چرا بعد از برد تیمش درباره چک و طلبکار حرف زد؟

شنیدیم این دروازه بان مطرح به این شکل خواسته است به محمد حسین مرادمند متلک بیندازد!

مدافع میانی استقلال فصل گذشته مدعی شد که در زمان انتقالش از شهرخودرو (پدیده) به جمع آبی پوشان حاضر شده ۳ فقره چک مدت دار شخصی را به مسئولان مشهدی بدهد و قرار بوده باشگاه استقلال این مبلغ را تا پاییز و زمستان به حساب مرادمند واریز کنند. او گفت که استقلالی ها در این خصوص بد قولی کردند و به همین خاطر او به دردسر افتاده است.

حمیداوی مالک سابق باشگاه شهرخودرو (پدیده) نیز چک‌های مرادمند را خرج کرد و به همین خاطر فردی که چک را در اختیار داشت با شکایت از مدافع استقلال توانست حکم جلب او را دریافت کند.

وقتی طلبکار برای جلب او به اردوی استقلال رفت، فرهاد مجیدی پادرمیانی کرد تا موقتا مشکل حل شود و…

حالا رشید مظاهری حرف از اعتبار خودش زده است. البته گفته می شود رشید مظاهری چند میلیارد تومان برای کار شخصی چک کشیده و بدهکار است اما کارش هنوز به حکم جلب و … نکشیده است!

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید