رضا اسدی پرسپولیسی می شود؟

0
130

رضا اسدی پرسپولیسی می شود؟

رضا اسدی جزو بازیکنان مد نظر یحیی گل محمدی در پرسپولیس است.

رضا اسدی که کارش را در فوتبال سوئد به پایان رسانده است در هفته گذشته و در چندین مرحله پای میز مذاکره با مدیران پرسپولیس نشسته است، این بازیکن که گزینه اول یحیی گل محمدی برای جانشینی احمد نوراللهی به حساب می‌آید، در صورت پائین آوردن مبلغ پیشنهادی خود پرسپولیسی خواهد شد.

اگر سرخپوشان در این پست موفق به جذب رضا اسدی نشوند احتمالا به سراغ مسعود ریگی هافبک استقلال خواهند رفت!

یحیی گل محمدی هم که تصور می‌کرد اسدی با پرسپولیس قرارداد می‌بندد در مصاحبه‌ای از او به عنوان خبر خوب تیمش برای هواداران یاد کرد در حالی که چنین نشد!

رضا اسدی پرسپولیسی می شود؟

به تازگی هم رضا اسدی سوژه دو خبر متفاوت شد. بر اساس خبر اول، فرهاد مجیدی مذاکراتی با ایجنت این بازیکن داشته تا او را برای حضور در استقلال راضی کند.

خبر دوم هم روایت از توافق قطعی اسدی با پرسپولیس بود و اینکه او ظرف یکی دو روز آینده برای عقد قرارداد به باشگاه پرسپولیس خواهد رفت.

اگر چه یکی از رسانه‌ها از درخواست ۲۰ میلیارد تومانی اسدی از پرسپولیس و شرط او برای بازی نکردن در خط دفاع خبر داده بود، اما آخرین اخبار حاکی از آن است که اسدی به پرسپولیس بسیار نزدیک شده منتهای مراتب درخواست پول پیش از سوی این بازیکن مانع عقد قرارداد شد!

هرچند درخواست پیش پرداخت از سوی بازیکن جدید یک تیم امر متداول و عادی به شمار می‌رود و رضا اسدی هم خواسته نامعقولی نداشته، اما این روز‌ها حساب باشگاه پرسپولیس خالی است!

مدیران باشگاه پرسپولیس هفته گذشته نیز در تمرین این تیم به بازیکنان وعده دادند که پیش از شروع لیگ بیست و یکم مطالبات فصل گذشته تسویه و آپشن قهرمانی پرداخت شود؛ بنابراین به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس پس از قطع همکاری با اسپانسر قبلی پولی در بساط نداشته باشد که بخواهد به رضا اسدی پرداخت کند.

در چنین شرایطی و طبق شنیده‌ها، مدیرعامل باشگاه استقلال پیشنهادی به این بازیکن و ایجنتش داده که باعث شده او به استقلال نزدیک شود و گویا قرار است این باشگاه، پیش‌پرداخت ۱۰ میلیارد تومانی به اسدی داشته باشد!

علیرضا ابراهیمی و رضا دهقانی دو خرید تازه پرسپولیس نیز پس از عقد قرارداد رسمی با این تیم هنوز پولی از این باشگاه در قالب پیش پرداخت دریافت نکرده اند. البته این دو بازیکن با این موضوع کنار آمدند، اما رضا اسدی…

 

منبع خبر : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید