رفقا؛ بیایید از فرهاد مجیدی حمایت کنیم/ نباید ته دل سرمربی استقلال را خالی کرد

0
84

به گزارش وانانیوز، 

کسب پنجمین تساوی متوالی استقلال در دیدار با پرسپولیس کادر فنی این تیم را تا حد زیادی از سوی هواداران و پیشکسوتان تح فشار قرار داد. محمد نوری از همه قدیمی های باشگاه خواست در شرایط فعلی از تیم استقلال و سرمربی آن حمایت کنند تا نتایج استقلال بهبود پیدا کند. مصاحبه نوری را در زیر می خوانید:

استقلال باز هم مساوی کرد. آن هم در دربی؟

گاهی اوقات از این قبیل اتفاقات در فوتبال رقم می‌خورد. شاید برای شما جوان ها خیلی عجیب باشد ولی برای ما قدیمی ترها که سالیان بیشتری در عالم فوتبال حضور داشتیم این مسائل تکراری است. مشکلی نیست. به هر حال استقلال تلاشش را کرده ولی نتوانسته برد بیاورد.

مشکلات داوری هم مزید بر علت شده است؟

بله. مشکلات داوری هم مزید بر علت شده و در همین چند هفته دو یا سه پنالتی برای استقلال نگرفته اند که اگر همین اشتباهات صورت نمی گرفت الان استقلال با اختلاف بالای جدول بود. ولی اشتباه داوری هم جزیی از فوتبال است. گاهی که این اشتباه به سود تیم مقابل می‌شود و روزی هم یک اشتباه به سود استقلال خواهد شد. البته می‌دانم درک این موضوع برای کادر فنی استقلال که شبانه‌روز برای موفقیت تیم تلاش می کند سخت است. از طرفی هوادار هم نمی تواند این را قبول کند که تا این حد اشتباه برای تیمش تکرار شود ولی فوتبال به انسان درس زندگی می دهد. یکی از درس هایش همین است که باید صبور باشیم و دست از تلاش نکشیم.

 

اما پنج مساوی متوالی استقلال را در شرایط سختی قرار داده است؟

اگر یک نگاه به جدول رده بندی بیندازید می بینید که تیم ما با صدر جدول فقط دو امتیاز فاصله دارد. یک پیروزی می تواند استقلال را دوباره بالای سر همه قرار دهد. دو یا سه برد متوالی حتی می تواند استقلال را با اختلاف در صدر قرار بدهد. پس هنوز چیزی از دست نداده ایم. شش تیم اول جدول رده بندی۱۴، ۱۵ و ۱۶ امتیازی هستند. بنابراین با کمی تلاش بیشتر می‌توان استقلال را دوباره به جایگاهی که هواداران دوست دارند رساند.

بعد از تساوی در دربی کمی از تیم مجیدی انتقاد شد. شما با این موضوع موافقید؟

انتقاد را همیشه می شود انجام داد ولی حمایت است که باعث می شود تیم دوباره امید بگیرد و با انگیزه به مسابقات برگردد. الان بیشتر از من و شما، بازیکنان و کادر فنی استقلال هستند که فشار این وضعیت را تحمل می‌کنند. پس ما باید به جای خالی کردن ته دل آنها به مربیان و بازیکنان قوت قلب بدهیم. انتقاد را همیشه می توان انجام داد ولی کمک کردن است که باعث می شود اتفاقات خوبی بیفتد. اگر استقلال امروز در رده دوازدهم جدول بود شاید می‌شد انتقاد کرد ولی همانطور که گفتم امروز فاصله استقلال با تیم اول جدول فقط دو امتیاز است، یعنی کمتر از یک پیروزی سه امتیازی. بنابراین من از همه رفقای پیشکسوت خودم خواهش می کنم از فرهاد مجیدی حمایت کنند چون هنوز اتفاقی نیفتاده است و چند هفته تا آخر دور رفت باقی مانده و یک نیم فصل کامل در دور برگشت. علاوه بر این من مطمئنم کادر مدیریتی هم دوست ندارد آرامشی که در باشگاه ایجاد شده دستخوش ناآرامی شود.

بازی با پیکان را چطور پیش بینی می کنید؟

به نظر من هیچ مسابقه ای در مسابقات لیگ برای استقلال آسان نیست. از قدیم هر تیمی روبروی استقلال به میدان می آمد انگیزه زیادی داشت. حالا هم قطعاً بازیکنان پیکان دوست دارند مقابل استقلال خودی نشان بدهند ولی این تیم استقلال است که باید با تمام وجودش بازی کند تا به منتقدانش بفهماند استقلال همیشه استقلال است. قطعاً بازی آسانی نخواهد بود ولی با کمی دقت در زدن ضربات آخر حتی با یک گل هم می توان پیکان را شکست داد و سه امتیاز مهم این بازی را کسب کرد.

 

 

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید