رییس مجلس شورای اسلامی ادامه نمایندگی حوزه انتخابیه ایرانشهر را متقبل شد

0
174رییس مجلس شورای اسلامی ادامه نمایندگی حوزه انتخابیه ایرانشهر را متقبل شد

چابهار- ایرنا- دکتر لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری امروز سیستان وبلوچستان در چابهار بنا به پیشنهاد استاندار سیستان و بلوچستان با عرض تسلیت درگذشت دکتر محمدنعیم امینی‌فرد ادامه ۶ ماه باقی مانده دوره نمایندگی حوزه انتخابیه ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی را شخصا متقبل شد.

احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در نشست شورای اداری استان که با حضور رییس مجلس شورای اسلامی و وزیر نیرو، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان، امام جمعه اهل سنت، مدیر عامل منطقه آزاد چابهار و اعضای شورای اداری حضور داشتند با گرامیداشت یادوخاطره مرحوم امینی‌فرد از دکتر لاریجانی تقبل ادامه نمایندگی حوزه انتخابیه ایرانشهر را درخواست کرد و گفت: از آنجایی که جنابعالی برای دوره بعدی مجلس شورای اسلامی نام نویسی نکرده اید و از طرفی حوزه انتخابیه ایرانشهر از بزرگترین حوزه های انتخابیه کشور محسوب می شود درخواست ما و مردم پذیرش ادامه نمایندگی این حوزه از سوی جنابعالی است.

دکتر علی لاریجانی نیز در ادامه این نشست اظهار داشت: دکتر امینی فرد از نمایندگان پیگیر و خدمتگزار در مجلس شورای اسلامی بود که توانست خدمات خوبی به مردم محروم این منطقه ارائه کند.

رییس مجلس شورای اسلامی افزود: علاوه بر نمایندگی مجلس این بزرگوار پزشکی حاذق بود و به طبابت پرداخت و نامش با خدمت جاودانه شد.

لاریجانی تصریح کرد: بنده به خدمتگزاری به مردم افتخار می کنم و مسوولیت پیگیری مطالبات و مشکلات مردم در  ۶ ماه باقیمانده از دروه فعلی مجلس شورای اسلامی را قبول می کنم.

دکتر محمدنعیم امینی‌فرد نماینده مردم حوزه انتخابیه ایرانشهر (ایرانشهر، دلگان، سرباز و فنوج) روز یکشنبه ۱۵ دی ماه جاری هنگام عزیمت به ایرانشهر در مسیر زاهدان- خاش- ایرانشهر در محدوده جون‌آباد بر اثر سانحه تصادف رانندگی به همراه راننده خودرو جان سپردند.نوشته رییس مجلس شورای اسلامی ادامه نمایندگی حوزه انتخابیه ایرانشهر را متقبل شد اولین بار در ایرنا پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید