زلزله احتمالی در ترکیب پرسپولیس!

0
84

به گزارش وانانیوز، 

تیم پرسپولیس در حالی به مصاف شهرخودرو خواهد رفت که در جدول با یک امتیاز و البته یک بازی کمتر نسبت به سپاهان در رتبه دوم قرار دارد اما قرمزها امیدوارند با ۳-۰ انضباطی بتوانند جایگاه خود در رتبه دوم را پس بگیرند. در این صورت، سرنوشت نایب قهرمانی در اختیار سرخپوشان خواهد بود و آنها می‌توانند با پیروزی مقابل شهرخودرو و فجرسپاسی، این جایگاه را حفظ کنند.

اما یحیی برای گرفتن سه امتیاز بازی با شهرخودرو با چالش‌های زیادی مواجه است؛ او در این بازی به احتمال فراوان چهار عنصر کلیدی را در اختیار نخواهد داشت تا به این ترتیب ترکیب پرسپولیس برای بازی با نماینده مشهد دستخوش تغییرات نسبتا زیادی بشود.

حامد پاکدل و سعید آقایی بازیکنانی هستند که به دلیل دریافت کارت قرمز از این بازی محروم هستند و میلاد سرلک نیز با دریافت چهارمین کارت زرد، از بازی با تیم سابق خود محروم شده است. البته باشگاه پرسپولیس امیدوار است که کمیته انضباطی حکم به پاک شدن اخطار و اخراج‌های این بازی بدهد که بعید به نظر می‌رسد.

غایب دیگر سرخپوشان در این مسابقه احتمالا امید عالیشاه خواهد بود. عالیشاه که در لحظه واکنش خود به شعارها و سنگ پرانی تماشاگران، خوش شانس بود که پشت سر داور قرار گرفت و از زمین اخراج نشد، باتوجه به گزارش داور و ناظر، به احتمال فراوان با محرومیت مواجه خواهد شد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که کمترین میزان محرومیت برای عالیشاه دو جلسه محرومیت خواهد بود که باتوجه به نداشتن پرونده انضباطی از سوی این بازیکن در یک سال اخیر، ممکن است یک جلسه محرومیت تعلیقی باشد. اما نکته مهم این است که باید دید حکم کمیته انضباطی پیش از بازی شهرخودرو صادر می‌شود یا پس از این دیدار.

به هر حال در صورتی که این چهار بازیکن در ترکیب پرسپولیس نباشند، ترکیب قرمزها با تغییرات زیادی مواجه خواهد شد. این در حالی است که فرشاد فرجی و سیدجلال حسینی هم به تازگی از مصدومیت بازگشته‌اند تا به همراه عیسی آل کثیر، محمد شریفی و وحید امیری، احتمال غیبت ۹ بازیکن مطرح باشد.

* جانشین احتمالی آقایی در سمت چپ خط دفاعی علی شجاعی خواهد بود که دوباره فرصت نمایش توانایی‌اش را پیدا می‌کند و باید دید که از این فرصت چه استفاده‌ای خواهد کرد.

* در پست هافبک دفاعی رضا اسدی جای سرلک را خواهد گرفت. این در حالی است که محمد شریفی از مصدومیت رها شده اما در این بازی اولویت اول یحیی گل‌محمدی نیست.

* در پست هافبک کناری نیز دوباره احسان پهلوان به ترکیب اصلی بازخواهد گشت و باید دید که چگونه جای امید عالیشاه را پر می‌کند. هرچند که سیامک نعمتی هم برای این بازی در دسترس خواهد بود.

* نکته جالب اینکه کارت قرمز حامد پاکدل باعث می‌شود تا دوباره شرزود تمیروف در ترکیب اصلی قرار بگیرد و با مهدی عبدی زوج خط حمله را تشکیل دهد.

به این ترتیب پرسپولیس برای بازی با شهرخودرو اگرچه در ترکیب اصلی بازیکنان شاخص خواهد داشت اما روی نیمکت با فقر ستاره مواجه است و شاید سیامک نعمتی تنها بازیکن قابل اتکای یحیی در این بازی باشد.

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید