زمان جدایی گواردیولا مشخص شد

0
230

زمان جدایی گواردیولا مشخص شد

سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال منچسترسیتی اعلام کرد که چه زمانی این تیم را ترک می‌کند و برای دوران پس از آن چه برنامه‌هایی دارد.پپ گواردیولا زمان جدایی خود از منچسترسیتی را اعلام کرده است. سرمربی اسپانیایی که چند ماه قبل قراردادش با منچسترسیتی را تا سال ۲۰۲۳ تمدید کرد، در حاشیه مراسم یک شرکت برزیلی با سؤالی درباره آینده‌اش مواجه شد و در پاسخ به آن برنامه‌اش برای آینده حرفه خود را اعلام کرد.

گواردیولا به شبکه گلوبو اسپورته برزیل گفت: من بعد از ۷ سال مربیگری در منچسترسیتی، فکر می‌کنم که باید استراحتی به خودم بدهم. باید توقف کنم و دور و برم را هم ببینم. باید از سایر مربیان چیزهای زیادی یاد بگیرم و شاید وارد آن مسیر (مربیگری در رده ملی) هم شدم. دوست دارم در جام ملت‌های اروپا، کوپا آمه‌ریکا یا جام جهانی هدایت یک تیم را برعهده داشته باشم.

گورادیولا در ادامه از اشاره به نام تیم ملی که دوست دارد سرمربی‌اش شود خودداری کرد و گفت: هدایت تیم‌های بزرگی مانند برزیل کار سختی است.

گواردیولا

به این ترتیب گواردیولا به جز فصل جاری تنها یک فصل دیگر فرصت دارد تا به ناکامی طولانی مدتش برای فتح دوباره لیگ قهرمانان اروپا – افتخاری که بعد از جدایی از بارسلونا در سال ۲۰۱۲ دیگر موفق به کسب آن نشده – پایان دهد، هر چند او در ۷ سال حضورش در منچسترسیتی تمامی جام‌های داخلی را درو کرده است.

 

منبع خبر : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید