زمان و ساعت پخش سریال میدان سرخ + روزهای پخش

0
29

پوستر سریال میدان سرخسریال میدان سرخ به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان پخش خود را از جمعه ۲۶ شهریور ماه ۱۴۰۰ در شبکه نمایش خانگی فیلیمو شروع کرد.

داستان سریال میدان سرخ

سریال میدان سرخ ماجرایی جنایی، اکشن و هیجان‌انگیز دارد. مثل همه کارهای جنایی درجه‌یک، اینجا هم همه عناصر جذابیت وجود دارد؛ اسلحه، عشق، خیانت، دو راهی، قتل، گروگان‌گیری، فرار، گروه تبهکاران، اسم‌های عجیب‌وغریب و… پس اگر عاشق فیلم‌هایی با این ویژگی هستید حتما از تماشاگران ثابت سریال میدان سرخ خواهید شد. در خلاصه رسمی داستان آمده است: «شیدا به دنبال درمان دخترش قصد سفر به خارج از کشور را دارد؛ اما به‌واسطه پنهان‌کاری و دروغ‌های شوهرش با اتفاقی هولناک روبه‌رو می‌شود که زندگی او را برای همیشه تغییر می‌دهد…»

زمان پخش سریال میدان سرخ از فیلیمو

سریال میدان سرخ به کارگردانی چند نفر و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی جمعه‌ها ساعت ۸ صبح از پلتفرم فیلیمو پخش می‌شود. اولین قسمت این سریال جمعه ۲۶ شهریور به نمایش درمی‌آید. سازندگان سریال میدان سرخ محدودیت سنی بالای ۱۷ سال را برای تماشای این مجموعه در نظر گرفته‌اند که با توجه به صحنه‌های معدود درگیری، انتخاب درستی است. این سریال در ۲۶ قسمت و در ۲ فصل پخش خواهد شد.

سریال میدان سرخ از تلویزیون و شبکه های صدا و سیما پخش نمیگردد.

تکرار سریال میدان سرخ

سریال خاتون با توجه که پخش آن اینترنتی است دارای تکرار و بازپخش نیست و هر زمان بخواهید می توانید قسمت های پخش شده را در اینترنت مشاهده نمایید.

پخش سریال میدان سرخ از ماهواره !

متاسفانه برخی از کانال های ماهواره ای سریال های نمایش خانگی را بدون در نظر گرفتن حقوق سازندگان آن پخش میکنند که عوامل سازنده فیلم و سریال ها بارها اعلام کرده اند که ناراضی هستند از این موضوع . شما با خرید و دانلود قانونی از سازندگان حمایت کنید

سریال میدان سرخ چند قسمت است؟

سریال میدان سرخ در ۲۶ قسمت و در ۲ فصل پخش خواهد شد.

عوامل و بازیگران سریال میدان سرخ

سریال میدان سرخ نخستین تجربه کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان، در ساخت سریال است؛ که تهیه‌کنندگی این مجموعه را جواد نوروزبیگی بر عهده داشته و سعید پورصفر مجری طرح آن است. بد نیست بدانید طرح این پروژه را سارا سلطانی همسر ابراهیمیان ابتدا برای یک فیلم سینمایی نوشته بود که در ادامه با همراهی علی مسعودی‌نیا آن طرح به فیلمنامه این سریال تبدیل شد. گسترش فیلمنامه را ژینوس پدرام، آرمین قاسم‌زاده و سپیده شریعت مقدم بر عهده داشتند. حمید فرخ‌نژاد (در نقش پاپ)، مهتاب کرامتی (در نقش اعلا)، بهرام افشاری (در نقش پیام)، رضا یزدانی (در نقش گروچف)، سعید داخ (در نقش عبدکاظم سیاحی (در نقش گارومهدی حسینی‌نیا (در نقش منصورمسعود کرامتی (در نقش کاویانامید روحانی (در نقش دکتر فیضبهدخت ولیان (در نقش افرا)، سوگل قلاتیان (در نقش لیلیتینو صالحی (در نقش عطاآرمین رحیمیان (در نقش ابیامیرحسین آرمان (در نقش ساعد)، علی مصفا ( در نقش تورج) با حضور افتخاری ستاره اسکندری (در نقش ثریالیندا کیانی (در نقش سیمین) و با معرفی مهدی رکنی (در نقش پیمان) و مهرداد نوری (در نقش نوری) بازیگران این سریال هستند.ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید