زنان عاشق این ویژگی های مردانه می شوند

0
58

چند ویژگی مردانه که زنان عاشق آن هستند

اگر مردان این ۶ ویژگی مطلب زیر را دارا باشند بدون شک می توانند زن دلخواه خود را جذب کنند. زیرا زنان عاشق این خصوصیات مردانه هستند.

به گزارش وقت صبح به نقل از عصر ایران؛ مردی که می‌تواند آرامش و خونسردی خودش را حتی در موقعیت‌های استرس زا حفظ کند، فوق العاده جذاب و بالغ است.

بسیاری از ما می‌دانیم که مردان و زنان متفاوت فکر می‌کنند، اما آن را درک نمی‌کنیم. وقتی عاشق می‌شوید، فراموش می‌کنید که چه چیزی جذاب است و چه چیزی نه، به همین خاطر کار‌های اشتباهی انجام می‌دهید.

بیشتر بخوانید: مردان پس از جدایی بیشتر آسیب می‌بینند یا زنان؟

این ۶ ویژگی ارزشمند را که بیشتر زنان برای تغییر جهت خود جذاب می‌دانند را به خاطر بسپارید.

قدرت درونی

وقتی بخاطر اشتباهاتتان همه را مقصر می‌بینید، یعنی قدرت درونی ندارید. یک مرد قدرتمند مشکلاتش را حل میکند و مسئولیت اشتباهاتش را میپذیرد.

مردی که مشکلات زندگیش را به  شرایط جامعه، مردم، دولت یا نظام  ربط نمی‌دهد، مردی قوی است. وقتی مسئولیت کامل زندگیتان را به عهده می‌گیرید، یعنی کنترل زندگیتان در دست خودتان است.

مردی که می‌داند چقدر قدرتمند است، مشکلات زندگی‌اش را مثل چالشی می‌بیند که از آن لذت می‌برد.

احساس امنیت

دختران عاشق احساس امنیت هستند و به آن نیاز دارند. آن‌ها می‌خواهند در حضور شما احساس امنیت کنند.

اگر وقتی در کنار شماست احساس راحتی و آرامش کند، دوست دارد بیشتر در کنار شما باشد.

مردی که می‌تواند آرامش و خونسردی خودش را حتی در موقعیت‌های استرس زا حفظ کند، فوق العاده جذاب و بالغ است.

دنبال کردن اهداف

شما باید مردی باشید که برنامه هایش را دنبال می‌کند. هدفمند بودن زنان را جذب می‌کند، زیرا یک مرد با انگیزه برای آن‌ها جذابیت دارد.

هدف داشتن در زندگی شخصی‌تان نیز بسیار مفید است.

وقتی عادات غذایی سالم، نظم، انضباط و … را جایگزین عادت‌های قبلی میکنید، احساس خوبی نسبت به زندگیتان پیدا میکنید و یک شریک بهتر، یک دوست بهتر و به طور کلی فرد بهتری می‌شوید و به زندگی‌ای که دارید افتخار خواهید کرد.

ارتباط مستقیم و خوب

وقتی از چیزی عصبانی هستید و میخواهید آن را به همسرتان بگویید باید یاد بگیرید که اول آرام شوید، بعد آن را مطرح کنید. نه اینکه خونسردی خودتان را از دست بدهید، فریاد بزنید و توهین کنید.

البته گفتنش آسان‌تر از انجام دادن آن است. اما وقتی آن را یاد بگیرید براحتی میتوانید احساساتتان را در مشاجرات کنترل کنید. حفظ خونسردی، نشانه مهم بلوغ عاطفی است.

سازگاری

زنان مردانی را دوست دارند که همیشه برای چیزی تلاش می‌کنند. منظور این نیست که آن‌ها هیچوقت از هیچ چیز راضی نیستند، نکته اینجاست که یک خانم در کنار مردی که بدنبال رشد و پیشترفت است، احساس امنیت بیشتری می‌کند.

مراقبت از خود

وقتی کسی غذای سالم می‌خورد، ورزش می‌کند و بهداشت را رعایت می‌کند، یعنی به خودش احترام می‌گذارد. زمانی که هیچ توجه یا اهمیتی به سلامتی و ظاهر خود ندهید، برای هیچ کس جذابیتی ندارید.

چیز‌های اساسی مانند دوش گرفتن منظم، نخ دندان کشیدن، مسواک زدن، کوتاه کردن منظم مو، تمیز کردن گوش و غیره، در نحوه رفتار زنان با شما تاثیر میگذارد.

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید