ساعت کار مراکز تزریق واکسن در تهران

0
23

ساعت کار مراکز تزریق واکسن در تهران

ساعت کار مراکز تزریق واکسن در پایگاه‌ های پشتیبانی مدیریت بحران پایتخت اعلام شد

به گزارش ایلنا : مراکز تزریق واکسن در پایگاه‌های مدیریت بحران همه روزه از ساعت ۸ تا ۱۴ فعال هستند و شهروندان با در دست داشتن کارت ملی و پیامک اعلام شده از مراکز درمانی می‌توانند جهت تزریق واکسن به این پایگاه‌ها مراجعه کنند.

بر اساس گزارش دریافتی از ستادهای مدیریت بحران مناطق ۲۲ گانه، ۳ پایگاه طالقانی، اشراق و طرشت تا ساعت ۲۲ نیز فعال هستند. در عین حال فعالیت این پایگاه‌ها به میزان موجودی واکسن نیز بستگی دارد. این مراکز همچنین روزهای پنج شنبه فعال هستند.

همچنین افراد دارای بیماری خاص نیز علاوه بر شهروندانی که در نوبت سنی تزریق واکسن اعلام شده اند، می‌توانند جهت انجام واکسیناسیون به این پایگاه‌ها مراجعه نمایند.

به گزارش روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، پایگاه‌های مدیریت بحران ایثار، طرشت، بوستان طالقانی، اشراق، صیاد شیرازی، بروجردی، بیمه، سازمان برنامه، کن، والفجر، ایرانشهر، دماوند، فتح، بریانک، انبار نفت، پیروزی، آیت الله سعیدی، نارنج، زیتون، بعثت، مدائن، بوستان ولایت، وحدت اسلامی و شهرک استقلال از جمله پایگاه‌های مدیریت بحران هستند که تزریق واکسن در این مراکز انجام می‌شود.

منبع : زندگی آنلاین

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید